Skocz do zawartości


Ze strony głównej


Witamy na nowym Portalu Wędkarzy Morskich - www...

14 mar 2014 13:31 | kaz w Ze strony głównej

Dołączona grafika


Szanowni Internauci !


Oddajemy do Waszej dyspozycji nowy portal poświęcony tematyce wędkarstwa morskiego. Portal MorskaPasja.pl jest otwarty dla wszystkich miłośników wędkarstwa morskiego, zarówno dla wędkujących w naszym rodzimym Bałtyku a także na innych łowiskach morskich zarówno europejskich jak i najbardziej egzotycznych łowiskach całego świata. Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoją wiedzą doświadczonych już wędkarzy morskich a młodszych mniej doświadczonych wędkarzy morskich zapraszamy do zadawania pytań na naszym forum którego uczestnicy są doświadczonymi wędkarzami morskimi i udzielą fachowej porady na niemalże każdy temat.


Zachęcamy do publikacji własnych artykułów na www.morskapasja.pl teraz nie musisz być zarejestrowany czy zalogowany aby umieścić tutaj artykuł. Opisz swoje przygody, ciekawy sposób połowu ryb czy wspaniały przepis na potrawę z ryb (i nie tylko).


Zapraszamy do współpracy także właścicieli i pracowników baz wędkarskich, jednostek pływających oraz firm turystycznych oferujących aktywny wędkarski wypoczynek. Na łamach naszego portalu możecie Państwo opisać swoje przedsięwzięcia i zachęcić wędkarzy morskich do skorzystania z własnej oferty.

Serdecznie zapraszamy !
Administracja portalu www.morskapasja.plCzytaj artykuł →    0 komentarzy    *****