Skocz do zawartości


Zdjęcie

Engeloya 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 17 listopada 2016 - 19:46

Jeszcze nie byłem ale wszystko na dobrej drodze :) . Na "Megavedze" przeczytałem że pojechali wynajętym busem a że tak chyba jest zdecydowanie łatwiej więc my też się zdecydowaliśmy. No ale nie będę wynajmował w Poznaniu ale znalazłem w W-wie i to u siebie na dzielnicy :faja: . Nówka sztuka Opel Vivaro 8 czy 9 osobowy, znaczenia nie ma bo i tak jedziemy w ........5 :) .

Jakby ktoś o tym rozwiązaniu pomyślał to jeśli admin się zgodzi to wkleję linka. Zresztą po powrocie w II połowie VI i tak napiszę gdzie wynajmowaliśmy, chyba mogę?  A teraz wspomniałem bo wiadomo że ekipy będą jechały od wiosny.



#2 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 17 listopada 2016 - 20:23

Jak tanio, to zawsze mozna podawać, Wszystko co dobre dla wędkarzy trzeba podawać :)


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#3 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 218 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 17 listopada 2016 - 20:28

Dawaj linę :)



#4 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 17 listopada 2016 - 20:35

https://lazurtravel.pl/  na stronie nie ma nic o wynajęciu bo wychodzi na to że dopiero kupili 2 Vivaro. Tylko mnie tam nic nie mieszać w między 1 a 19 czerwca :faja: .



#5 Paprykarz

Paprykarz

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów
  • MIejscowośćSTARGARD

Napisano 18 listopada 2016 - 14:31

A ile cruzeiros sobie liczą za dobę ? Bo informacji na stronie (jak wcześniej napisałeś ) brak, a warto by wiedzieć.



#6 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 18 listopada 2016 - 17:57

A ile cruzeiros sobie liczą za dobę ? Bo informacji na stronie (jak wcześniej napisałeś ) brak, a warto by wiedzieć.

Prawie 409tys cruzeiros czyli jakieś 180plz :P . Myślę że zależy to też od długości okresu wynajęcia. Przyznam że obdzwoniłem kilkanaście wypożyczalni i ceny wahają się od 160 w Kielcach do 250 w Warszawie ale skórzane siedzenia i generalnie jakiś full wypas. Do Kielc jechać mi się nie chce żeby później jechać na prom w Gdańsku.

250 uważam za przesadę, kilka oferowało między 180 a 220, jedna z Torunia 190. Było też coś za 170 ( a pewnie bym wynegocjował z dychę mniej)  ale auta z lat 2004-2006 więc nie mam chęci ryzykować.

Kolega z pracy potrzebował busa na weekend we wrześniu zapłacił 210/1 dzień. W ub. roku byli w Chorwacji i za tydzień policzono im 200.

Na "Lazur Travel" padło bo:

-cenę uznałem za rozsądną

-limit kilometrów mi dali 5700 na okres wynajmu a co powyżej 30groszy/1km ale limitu nie wykorzystam.

-dopiero zaczynają więc nie mają narąbane

-nówki sztuki auta

-dobrze mi się rozmawiało z włascicielką

-miałem dość grzebania w necie i wydzwaniania

-no i nie muszę daleko po auto jechać bo mam do nich jakieś ........ 4km  :faja:.



#7 Waldix

Waldix

    Łosoś

  • W Krainie Wiecznych Łowów
  • PipPipPipPipPipPip
  • 260 postów
  • MIejscowośćstaszow

Napisano 18 listopada 2016 - 18:18

my za Renault Trafic Long 9-osobowy z 2016 płacimy 2370zl bez limitu km , za 16 dni z Tarnowa


Użytkownik Waldix edytował ten post 18 listopada 2016 - 18:19

  • stefan lubi to

#8 stefan

stefan

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów
  • MIejscowośćGarwolin

Napisano 18 listopada 2016 - 23:15

my za Renault Trafic Long 9-osobowy z 2016 płacimy 2370zl bez limitu km , za 16 dni z Tarnowa

Nie będziemy grzać do Tarnowa żeby potem jechać do Gdańska :D

Przy 5 osobach koszt dojazdu na os. wyjdzie ok. 1600 zet. To chyba git.... W tym jest koszt wynajmu, bilet i paliwo.



#9 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 18 listopada 2016 - 23:21

my za Renault Trafic Long 9-osobowy z 2016 płacimy 2370zl bez limitu km , za 16 dni z Tarnowa

Kolega 2x załatwiał w Rypinie po 2000plz ale on nie jedzie a to ktoś po rodzinie był. Wolę dać więcej i jechać autem z 2016 niż zapłacić mniej za auto 10 letnie z przebiegiem ponad 200tys. Kto bogatemu zabroni ? :faja:


  • stefan lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych