Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znalezione w sieci.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
360 odpowiedzi w tym temacie

#261 duńczyk

duńczyk

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów
  • MIejscowośćleszno

Napisano 19 lutego 2018 - 10:37

Miejmy nadzieje ze ludzie (wyborcy ) się obudzą przy nadchodzących wyborach bo jak nie to czeka nas Białoruś a nawet Korea północna niestety .

#262 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 19 lutego 2018 - 12:29

Coś taki rozsierdzony!!! Przecież rząd i partia wie najlepiej jak ułatwić życie obywatelowi, i co dla niego jest najlepsze! Mamy to na co sobie zasłużyliśmy dokonując wyboru!

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#263 duńczyk

duńczyk

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów
  • MIejscowośćleszno

Napisano 19 lutego 2018 - 13:35

No niestety tak jest jak jest ,ale to nie był mój wybór , i tylko mam nadzieje ze to dewastacji polski się szybko skończy .

#264 Dinet

Dinet

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 19 lutego 2018 - 13:48

Oszczędzajcie siły na II-gą i może przy sprzyjających okolicznościach III kadencję.


  • kafas lubi to

#265 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 19 lutego 2018 - 17:43

Jak znowu pójdzie do wyborów 30% wyborców to tak będzie!  :(  :(  :(  :(  :( A jak pójdzie więcej to unieważnią wybory. Mają wszystkie atrybuty w ręce!  :1_miejsce:


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#266 morrum

morrum

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • MIejscowośćInowrocław

Napisano 19 lutego 2018 - 18:22

II, III i kolejne. Ciemny lud kupił kiełbasę w postaci 500+ i będzie głosować na tego kto daje (a że to ochłapy i za nasze podatki to mało ważne). Nie wiem co obecna władza musiałaby odwinąć żeby faktycznie w demokratyczny sposób władzą być przestała. Podnieść akcyzę na alkohol? Tak naprawdę mają w swoich rękach wszystko i jeśli nie są uczciwi, a nie wierzę w uczciwość jakichkolwiek polityków, to wynik wyborów i tak zależy nie od tego kto jak głosuje, a kto liczy głosy...
  • easyrider lubi to

#267 easyrider

easyrider

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 538 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 19 lutego 2018 - 19:53

a najgorsze jest to, że nie ma dla nich rozsądnej przeciwwagi.... :(


Zorro za dużo gada...


#268 duńczyk

duńczyk

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów
  • MIejscowośćleszno

Napisano 19 lutego 2018 - 20:08

Najgorsze to będzie to co po nich zostanie , aż strach pomyśleć no i to prawda że ciężko będzie żeby wybory były uczciwe i oni to wiedzą i dlatego czuja się tak pewnie
  • easyrider lubi to

#269 morrum

morrum

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • MIejscowośćInowrocław

Napisano 20 lutego 2018 - 10:32

Po kilku poprzednich wyborach ludzie PiSu mówili, że były sfałszowane. Nawet jak Duda wygrał to też że były najmniej sfałszowane od '89 ale jednak były, ale "złym siłom się nie udało i wygrała demokracja".
Tak sobie myślę, że każdy swoją miarą mierzy...
Poprzednia ekipa, tfu, pobudowała orliki i stadiony, kto miał zarobić ten zarobił. Teraz warto by zająć się związkami sportowymi, bo w wielu pierdzący w stołki działacze zamiast ułatwiać, utrudniają życie sportowcom a jedno co im dobrze wychodzi to dbanie o finanse (własne).

#270 kafas

kafas

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • MIejscowośćKielce

Napisano 20 lutego 2018 - 12:14

II, III i kolejne. Ciemny lud kupił kiełbasę w postaci 500+ i będzie głosować na tego kto daje (a że to ochłapy i za nasze podatki to mało ważne). Nie wiem co obecna władza musiałaby odwinąć żeby faktycznie w demokratyczny sposób władzą być przestała. Podnieść akcyzę na alkohol? Tak naprawdę mają w swoich rękach wszystko i jeśli nie są uczciwi, a nie wierzę w uczciwość jakichkolwiek polityków, to wynik wyborów i tak zależy nie od tego kto jak głosuje, a kto liczy głosy...

 

Nie do końca. Bierę pińcet+, ale nie byłem, nie jestem i nie będę elektoratem Jarka


  • piter74 lubi to

#271 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 20 lutego 2018 - 14:28

A tu nikt nie rozlicza za poglądy, czy kto ile i za co bierze :)


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#272 morrum

morrum

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • MIejscowośćInowrocław

Napisano 20 lutego 2018 - 15:13

Widzisz Kafas, nie jesteś w grupie docelowej, pod którą 500+ było stworzone i tyle. Ja nie biorę. Pracuję, żona też, więc na pierwsze za bogaci jesteśmy z 4500 brutto na rodzinę. Gdyby było drugie... z jednej strony miczego od tych ... nie chcę a bez tych 5 stów się przeżyje, a z drugiej widzę co dzień nierobów i żuli, beneficjentów programu i chyba oddanych wyborców obecnej władzy a płacę na to podatki, oni nie, chyba że akcyzę i vat...

#273 Dinet

Dinet

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 20 lutego 2018 - 16:38

A tak poważnie, to kogo byście dziś widzieli z chęcią na ich miejscu.

#274 easyrider

easyrider

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 538 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 20 lutego 2018 - 16:45

bida z nędzą. Widać nikt o zdrowych zmysłach nie che babrać się w tym szambie...


Zorro za dużo gada...


#275 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 217 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 21 lutego 2018 - 08:45

To, kogo by się chciało zobaczyć, a to kto będzie/ wystartuje to dwie rożne kwestie. Problem polega na tym, ze ci w miarę uczciwi, sensowni i chcący coś działać jak np. Nowacka czy Biedroń są na marginesie dużej polityki. Oczywistą oczywistością jest to, że PiS wygra kolejne wybory. Do sejmu wejdzie kolejna prawicowa, skompromitowana partia, czyli PO. Nowoczesna pod rządami Lubnaer ledwo dycha, lewica balansuje na granicy błędu wyborczego. Paradoksem jest to, że na główną partie opozycyjna, w miarę sensowna wyrasta... PSL. Kukiz- trudny do ocenienia, bo ja do dzisiaj nie wiem o co w tym chodzi. Tak to z grubsza wygląda...

Co do lewicy, na którą, nie ukrywam liczę- chyba dobrze, ze ich nie ma- może dadzą rade oczyścić się ze złogów betonu w postaci Milera i jego drużyny... No i jest jeszcze Partia Razem- dobrze kombinują chłopaki i dziewczyny, mają ciekawe pomysły, jednak niektóre przypominają polityczny i socjalny SF i wiele wskazuje, że przez obecny polityczny beton zostaną pożarci i wypluci. Do sejmu na dzień dzisiejszy nie wejdą...



#276 goss

goss

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów
  • MIejscowośćSochaczew

Napisano 21 lutego 2018 - 09:00

Koalicja pisowska która obecnie rządzi na tyle namajstrowała w prawie że pewnie nie pozwoli na uczciwe wybory. Jedyną przeciw wagą może być chyba kloalicja po drugiej stronie ale czy będą w stanie się dogadac ?

#277 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 21 lutego 2018 - 11:36

Niestety scena polityczna zbankrutowała i to w całości. Przykra sprawa. Społeczeństwo tak podzielone, jak nigdy przedtem. Brakuje iskierki, żebyśmy poszli na noże. Widzę przyszłość w czarnych barwach.

Oby ryby chociaż brały.


  • longin i kafas lubią to

Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#278 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 30 marca 2018 - 09:57

Rozumowanie wyznawców proroka przeraża! :o :o :o

 

https://dorzeczy.pl/...manki-w-TV.html

 

Moim zdaniem, już powinna siedzieć w samolocie na pustynię!


Użytkownik longin edytował ten post 30 marca 2018 - 09:58

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#279 Lasol

Lasol

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów
  • MIejscowośćLechbruck am See

Napisano 30 marca 2018 - 17:44

Prawicowe,pro-pisowskie media to mistrzowie szczucia i siania nienawisci. Zawsze znajduja sobie jakiegos wroga aby pobudzic swoj elektorat.Tym wrogiem sa lewacy,zydzi,uchodzcy,Rosjanie,Niemcy,Francuzi,Amerykanie itd.To wydaje mi sie glownym problemem tej czy innej publikacji a nie to co sadzi muzulmanka o ilosci Finow w Finlandii.


  • Cpt. Lego i Tom_S lubią to

#280 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 20 kwietnia 2018 - 16:13

Znalazłem w sieci taki wpis posłanki Pawłowicz:

Polacy wybierali sobie na fotel Prezydenta RP:
zdrajcę agenta
donosiciela
pijaka agenta
obciachowego „bigosa”
W kolejce na „tron” :
zdrajca tchórz kłamca nienawidzący Polski
A dla ostat.kompromitacji PL - człowiek ze Słupska...
Polacy,co z nami ?

 

Zastanawiam się czy zwolennikom PiS-u taki ton odpowiada. Kto na nią głosował? Za taką wypowiedź z urzędu powinna być ścigana i pozbawiona mandatu posła!

No cóż! Jaki pan taki kram!


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych