Skocz do zawartości


Zdjęcie

2-gie pokolenie( junior)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Koki02

Koki02

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • MIejscowośćBydgoszcz

Napisano 18 marca 2014 - 16:06

Cześć- mam 14lat, na imię Czarek i jestem synem Artura który jest na tym Portalu. Byłem już kilka razy z Tatą na połowach i bardzo mi się to spodobało( szczególnie wtedy jak zwolnił mnie z lekcji abyśmy mogli pojechać na Zatokę na Ivana :rolleyes: ). Muszę się pochwalić,że Tata zakupił mi już mój własny sprzęcior i nawet nowe pilki od p. Tadzia (Theilax). Mam nadzieję,że na tym forum dowiem się dużo nowych i ciekawych rzeczy dotyczących wędkarstwa morskiego. A może jest już tutaj na Portalu ktoś kto ma ma " naście" lat?.( bo z tego co mówi Tata  większość to  seniorzy :) )



#2 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 218 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 18 marca 2014 - 16:28

Seniorzy :huh: ...

No, ale witaj serdecznie i śmiało pytaj o to, co Cię interesuje (oczywiście jeśli chodzi o wędkarstwo, bo inne sprawy to Ci Tata wytłumaczy :))....


Użytkownik Tom_S edytował ten post 18 marca 2014 - 16:28


#3 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 18 marca 2014 - 20:19

Wal Chłopie śmiało :)  bardzo miło wiedzieć że nie tylko zgredy  :lol:  za dorszykami ganiają.

 

Pozdrawiam

Tadzio



#4 giaur27

giaur27

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 926 postów
  • MIejscowośćŁódź

Napisano 18 marca 2014 - 23:05

Nie wszyscy to seniorzy- za jakieś dwa-trzy lata możemy spokojnie skoczyć na jakieś disco B) :D



#5 kaz

kaz

    Administrator

  • Administrators
  • 603 postów
  • MIejscowośćKielce

Napisano 19 marca 2014 - 07:57

Cześć Czarek ! Fajnie, że się zarejestrowałeś na naszym portalu :) Do zobaczenia w październiku !






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych