Skocz do zawartości


Czy .............


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jans_*

Guest_jans_*
  • Gość

Napisano 15 grudnia 2015 - 14:23

Czy nasze forum nie jest taką mikro Polską , jesteśmy z różnych miejsc o różnych zainteresowaniach i światopoglądach .
Czy nie piszemy tu tylko o wędkarstwie ale i o innych sprawach / książkach , hobby , kiełbasie, piwie gorzale/ .
Czy nie obserwujemy tego co dzieje się wokół nas na co dzień i próbujemy o tym rozmawiać .
Czy ktoś zakazuje marszów w imię demokracji pomimo dużej różnicy zdań nie rzadko bardzo ostrych.
Czy na forum nie było do 13 grudnia trój podziału władzy/ 3 adminów/ i nie wbito w plecy scyzoryka temu jednemu który w zamkniętych tematach bronił między innymi TK.
Czy jak zamknięto tematy bez jego wiedzy i napisał dlaczego i w takiej sytuacji rezygnuje to napisano że popełniono wielki błąd ale go nie naprawiono.
Czy przyznanie się do wielkiego błędu i nie naprawienie go jest przeproszeniem.
Czy można 13 grudnia przywdziać szaty prawdziwego Polaka i upokorzyć tego z gorszego sortu przed oponentami.
Czy można będzie za parę dni zmienić szaty bo będą pluć na Owsiaka / co dzieje się od kilku lat/.
Czy …..
Czy.......
Czy cokolwiek z tego co tu napisałem jest nieprawda .
Czy można nie kasować tego tematu.
Czy mogę prosić żeby w tym temacie nie ważyli się pisać moi oponenci z zamkniętych tematów.



Ps. Marku a do Ciebie mam największy żal. Forum zakładaliśmy razem Michał doszedł jako tzw. techniczny. Ile serca w to forum włożyłem wiesz sam ile starań ile wymyślania tematów aby to jakoś rozruszać. Statystyki same mówią ile postów kto napisał ile tematów założył czasami bzdurnych ale z sercem bo taka jest cena żeby forum istniało. Na mnie spadły najtrudniejsze sprawy wyjaśniania sporów ewentualnie hamowanie zapędów co niektórych i kreowanie się na tego złego bo jakoś dziwnie Was wtedy nie było. Brak jakiejkolwiek reakcji po pierwszym dniu sprawił że napisałem coś na SB dzisiaj minął drugi dzień z dalej cisza. Czy tak kończysz Swoje przyjaźnie ?
Bateria pewnie padła.


Ps. Forum nie zamierzam opuszczać bo dalej uważam je za swoje dziecko ale łatwo ze mną mieć nie będziecie. To co wyżej napisałem jest wynikiem potraktowania mnie „ technicznie „ per noga ku uciesze gawiedzi. Matka zawsze mi mówiła : synu wylej żółć która leży ci na wątrobie bo wtedy choć trochę łagodzi się ból.
  • Hero, Marioo i Lasol lubią to

#2 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 15 grudnia 2015 - 14:46

Jans, myślę, że sporo racji jest w tym co napisałeś. Ale... ja jako przeciwnik obecnej władzy, no może nie władzy, tylko tych radykalnych poglądów i dzielenia nas na lepszych i gorszych Polaków, nie chciałbym, żeby to samo działo się na forum. Bo mimo, że zabieram głos w dyskusji na tematy polityczne, bo zwyczajnie nie potrafię się zamknać, to zauważyłem narastajacy ostry podział. Jeszcze chwila i nie będzie wspólnych wypadów, bo forumowicze będą skłóceni. My Polacy nie potrafimy dyskutować o polityce. Każdy uważa, że jego racja jest najważniejsza, a moja najmojsza.

 
Dlatego przy alkoholu i spotkaniach ze mną o polityce nie rozmawiajmy - to do kolegów z którymi jeżdżę na ryby i się spotykam, i ich lubię, a wiem, że mamy różne poglądy ;)


  • okonhel lubi to

Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#3 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 15 grudnia 2015 - 14:49

Jasiu ja tam jestem za Tobą, ale nie wiń nikogo za zamknięcie tematu, za bardzo to poszło w niepotrzebą strone. Już wystarczy podziału jaki powstał ostatnio. Możemy mieć różne poglądy, ale ryby łapiemy podobnie



#4 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 218 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 15 grudnia 2015 - 15:29

Jeśli o polityce- temat jak każdy :) . Byli tu tacy co awantury wszczynali i dym robili nie tylko w wątkach o polityce, ale i w innych, zarówno na forum jak i na SB. Jeśli ktoś chce i umie dyskutować- pogada wszędzie i o wszystkim. Fakt, do tego trzeba co najmniej dwojga.

Zamknięte wątki przestały mnie jakiś czas temu interesować, ale jak cos mnie nie interesuje- po prostu tam nie zaglądam.

Szkoda mi wątku o psie Bombaju, bo mu kibicowałem :( .


Użytkownik Tom_S edytował ten post 15 grudnia 2015 - 15:30


#5 Waldix

Waldix

    Łosoś

  • W Krainie Wiecznych Łowów
  • PipPipPipPipPipPip
  • 260 postów
  • MIejscowośćstaszow

Napisano 15 grudnia 2015 - 16:00

no nieładnie jak taka sytuacja powstała i za plecami  sie działa przeciwko bo to właśnie jest taka sytuacja dzielenia na tych ważniejszych adminów i mniej ważnych , gorszych i lepszych

sam jestem na forum krótkofalarskim gdzie dymi praktycznie non stop i jest tam tez 3 czy 4 adminow i jak tylko dym sięga powyżej kolan moment jest gaszony

też osobiście nie darze sympatia obecnie rządzących ale raczej rozdzielam hobby od polityki i wiem ze to wcześniej czy później nie skończy sie dobrze w takim gronie.

 

Miałem kiedyś przyjaciela wedkarza naprawde klasy HQ , znanym w całym środowisku spiningowym , piszącym do wielu periodyków , opanował do wręcz perfekcji ta sztukę a połowy jednej ryby to absolutne mistrzostwo swiata , bolenie chyba srały jak sie on pojawiał nad wodą i gdzie w zasadzie nauczył mnie wszystkiego w spiningu , w tropieniu i podchodzenia drapieżników ,prawie 40 lat wspólnych wyjazdów na łowiska krajowe i zagraniczne ,nieprzespane noce nie kończące sie rozmowy , śmiech i zabawa zawsze była z nami , nawet mieliśmy ten sam problem z kochankami i żonami :) mimo ze on starczy o prawie 10 lat ode mnie

jedyna rzecz jaka nas dzieliła to poglądy polityczne w kraju , on PIS ja druga strona , wiedziałem ze jak podejmę rękawice dyskusji i szermierki slownej choć nie raz zaczynał rozmawiać na te tematy to dojdzie do zgrzytu  , przez tyle lat nawet raz nie było kłótni miedzy nami i ten raz zadecydował i poszło na noże i ciach koniec tyloletniej przyjazni

Choć jestem osoba zgodna w każdym momencie i z każdym , nie dało sie juz cofnąć powiedzianych słów , boli to do dzis mnie i pewnie i jego ale nie da sie cofnąć czasu

i nasze ręce juz nigdy sie nie uścisną niestety


  • okonhel lubi to

#6 Waldix

Waldix

    Łosoś

  • W Krainie Wiecznych Łowów
  • PipPipPipPipPipPip
  • 260 postów
  • MIejscowośćstaszow

Napisano 15 grudnia 2015 - 16:15

jesli tak bedzie dalej to i to forum zgaśnie jak poprzednie , Jans czy warto ? nie lepiej jest normalnie dogadać sie , szkoda tego co budowaliście razem



#7 padonis

padonis

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 474 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 16:16

Jasiu uniosłeś się, ale mym skromnym zdaniem całkiem niepotrzebna ta rezygnacja.

#8 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 218 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 15 grudnia 2015 - 16:17

Też uważam, że lepiej sobie cos wyjaśnic, nie wracać, nie rozstrząsać, oddzielić grubą kreską i zacząć od nowa. Tak samo nie będzie, ale... może być lepiej :) .



#9 Marioo

Marioo

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • MIejscowośćToruń

Napisano 15 grudnia 2015 - 16:25

Tomek Bombay ma się dobrze i odszedł sam. Ja natomiast chyba odejdę sznciej niż myślałem bo widzę ze majstruje się przy regulaminie.

 

To tak jak sejm i Prezydent, po cichu w nocy coś tam majstrują i zmajstrowali


  • Waldix lubi to

#10 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 15 grudnia 2015 - 17:15

 My Polacy nie potrafimy dyskutować o polityce. 

Marek ma absolutną rację, nie potrafimy i chyba się nigdy nie nauczymy, jeżeli dyskutować nie będziemy. Udawanie że tematu nie ma nie naprawi świata.



#11 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 218 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 15 grudnia 2015 - 17:21

Powiem tak. Rozwalić cos łatwo. Zbudować trudniej.

Proponuję przyjąć taką optykę: każdy tu coś nawalił, w tym pewnie i ja. Nie ma sensu rozstrzygać kto co zrobił a kto czego nie zrobił. Kto nawalił mniej a kto więcej. Kto ma więcej winy a kto mniej.Dobra- mleko się rozlało, ale to nie koniec świata. Padało tu wiele słów: wspólny portal, my, dla nas itp. I myślę, że można iśc dalej w tym kierunku. Kryzysy się zdarzaja i w wielu sytuacjach są konstruktywne. Może warto wyciagnąć wnioski, postawić kreskę i zacząc działać dalej i o wszystki zapomnieć?

Tak na prawdę to tylko forum, relaks, zabawa, fajne spędzanie czasu, spotkanie z kumplami, czasem dyskusje, czasem przytczki w nos, częściej śmichy i chichy...

Pamiętamy co było poprzednio? Bo ja wiem, że o coś poszło, sam już nie pamiętam dokładnie o co. Wiem tyle, że rozwalił się jeden portal (fajny) i szkoda, by rozwalił się kolejny (fajniejszy) z powodu pierdół...


Użytkownik Tom_S edytował ten post 15 grudnia 2015 - 17:23

  • okonhel lubi to

#12 Slodziaksos

Slodziaksos

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • MIejscowośćDal w pobliżu Oslo

Napisano 15 grudnia 2015 - 17:33

Janusz. Siedze od dwòch  dni i sie zastanawiam. Jak zrobić żeby było dobrze.
Nie widzę rozwiązania..

Doszedłem do jednego wniosku.
Całość forum przekazuje Tobie.
Rezygnuje z bycia jakakolwiek władza czy kimlolwiek takim.


Na pw wysyłam Ci dane do  zaktualizowania konta z domena. Ja zmieniłem już cześć danych ktòre znałem. Zmienisz tylko ta nieznanami część danych oraz hasło. Zmieniam kolor na czarny.
Jak tylko sie dowiem jak zmienić właściciela platformy uczynię to.

Życzę Ci powodzenia.



#13 Slodziaksos

Slodziaksos

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • MIejscowośćDal w pobliżu Oslo

Napisano 15 grudnia 2015 - 17:55

i gwoli wyjaśnienia.

To co się działo w tematach przez Ciebie ciągniętych jest ( było) niegodne administratora. Tak nie postępują tzw władze forumowe.

Rolą administratora forum jest załagadzanie sporów i niesnasek. Jak było wiesz sam

 

To że uznałeś że jednym kliknięciem wbiłem Ci scyzoryk w plecy i zerwałem przyjaźń. Ne dam rady tego skomentować. Widać była jaka była . Przynajmniej z Twojej strony.

 

 

Jedyny błąd jaki popełniliśmy to fakt że nie skonsultowaliśmy  z Tobą zamknięcia tych dwóch buraczanych tematów.

 

Życzę Ci powodzenia. Forum jako takie jest od teraz Twoje.

 

 

 

ps.O jedno Cię tylko proszę. Nie  szlachtuj użytkowników jak świnie z filmiku który kiedyś zagościł na czacie



#14 padonis

padonis

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 474 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 18:05

No to się zrobiło, dajcie już spokój ! Czy teraz jedni mają płakać a drudzy się kajać ? Fucha admina nie jest łatwa, bezstronność i duża rezerwa do wszystkich tematów często nie jest możliwa. Zwłaszcza jak w kraju dzieją się dziwne rzeczy. Teraz przez jakieś pojebane poglądy polityczne ma się wszystko popieprzyć ? Ludzie ! Jesteśmy tu bo kochamy łowić ryby, mimo że mogę się nie zgadzać z czyimiś poglądami, nie znaczy to, że mamy razem nie łapać ryb... Panowie podnieście z powrotem swoje foremki, grabki, łopatki i zapierdalajcie do piaskownicy. I bez fochów mi tu !!!
  • okonhel lubi to

#15 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 15 grudnia 2015 - 18:14

Panowie pax, za daleko to brnie :(



#16 Waldix

Waldix

    Łosoś

  • W Krainie Wiecznych Łowów
  • PipPipPipPipPipPip
  • 260 postów
  • MIejscowośćstaszow

Napisano 15 grudnia 2015 - 18:14

szkoda aby doświadczenie starych wyg morz północy przepadło , wymieniamy sie doświadczeniami inni którzy wybierają sie pierwszy raz badz dopiero zaczynają przygode z Norwegia sporo sie tu dowiedza a jak kazdy jebnie klawiaturą i sie zacietrzewi to wtedy bedzie pozamiatane

proponuje sie dogadać i ktos musi pierwszy rękę wyciągnąć i zadzwonić póki jeszcze nie zabrnęło to zbyt daleko 



#17 padonis

padonis

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 474 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 18:18

Oczywiście, przespać się , pomyśleć, schować w kieszenie dumę i inne pierdy i pogadać , ustalić - żyć dalej. Myślę że wielu ludzi tu będących myśli tak samo. Wielu z nas wsadziło w to forum kupę serca i czasu. Ja też,.

Użytkownik padonis edytował ten post 15 grudnia 2015 - 18:22

  • okonhel lubi to

#18 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 15 grudnia 2015 - 18:32

No i mówiłem, że Polacy mają problem :(
Jakiś admin się ostał? Słodziak nie przesadzaj w drugą stronę. Wystarczy tego.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#19 Hero

Hero

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • MIejscowośćOslo

Napisano 15 grudnia 2015 - 19:44

Panowie pogadajcie jak dorosli ludzie . Mam nadzieje ze sobie to wyjasnicie i ze wszystko bedzie ok. Tego Wam mocno zycze. 



#20 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 15 grudnia 2015 - 20:13

Generalnie mało się udzielam ale teraz wypowiedzieć się muszę. Panowie, jesteście dorosłe chłopy i nie potraficie się dogadać, nawet teraz - publicznie?

Byłoby bardzo źle gdyby to forum dało dupy :rolleyes: , co prawda forum ma raptem czynnych userów kilkunastu ale zdecydowana większość zna się osobiście, razem jeździcie na Bałtyk czy do Norwegii. Będziecie mieli kontakt ale czy ktoś nowy (taki jak ja) będzie miał szanse pojechać z Wami? Dupa blada.

Nie wiem dlaczego WM się rozsypał, ile istnieje MP? też ma się rozsypać? Znam kilka portali wędkarskich ale żadnego morskiego i z tych kilku znam takie które już padły albo tak jak WCWI które ma 15 lat ale jest coraz mniej postów czy artykułów.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych