Skocz do zawartości


Zdjęcie

Longin i jego rozterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 06 grudnia 2015 - 18:29

To co się ostatnio dzieje utwierdza mnie, że mam rację nie ulegać szantażom i naciskom tzw.emigrantów.

To  co potrafią wymyślić niektórzy ludzie w Europie, zakrawa na szaleństwo lub na wrogą działalność wobec własnego społeczeństwa i Europy! :o

https://prostozmostu...hadystow-z-isis


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#22 giaur27

giaur27

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 926 postów
  • MIejscowośćŁódź

Napisano 06 grudnia 2015 - 18:47



#23 rafaelnorge

rafaelnorge

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • MIejscowośćHamar poludniowa Norwegia

Napisano 06 grudnia 2015 - 21:34

Ja juz sie zaczynam bac :(

 



#24 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 06 grudnia 2015 - 21:50

:o :o :o! Przerażające!


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#25 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 07 grudnia 2015 - 21:56

To też warte obejrzenia!


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#26 wiwaldi

wiwaldi

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 556 postów
  • MIejscowośćCharzykowy

Napisano 07 grudnia 2015 - 22:56

Tylko narzekają, a do pracy to ciężko się zabrać. Uczą się języka aby być medialnym, a ogólnie są obciążeniem przy takim napływie. I każdy chce być kierownikiem. To nie Afryka że jest prawie zawsze sucho, to Europa gdzie jest wilgotnie i zimno przez większość roku. Tego chyba niedoczytali.

#27 rafaelnorge

rafaelnorge

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • MIejscowośćHamar poludniowa Norwegia

Napisano 08 grudnia 2015 - 16:18

Tylko narzekają, a do pracy to ciężko się zabrać. Uczą się języka aby być medialnym, a ogólnie są obciążeniem przy takim napływie. I każdy chce być kierownikiem. To nie Afryka że jest prawie zawsze sucho, to Europa gdzie jest wilgotnie i zimno przez większość roku. Tego chyba niedoczytali.

Narzekaja i ja to rozumie. My tez narzekamy, kiedy placimy i  jedziemy gdzies na wakacje a w hotelu zamiast czterech gwiazdek chodza karaluchy po scianach. Oni tez zaplacili za wyjazd, mieli wiele obiecane a kiedy nadchodzi rozczarowanie to narzekaja.

Zastanawia mnie tylko skad sie bierze u nich przekonanie ze my europejczycy jestesmy cokolwiek im winni.



#28 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 09 grudnia 2015 - 15:51

Zastanawia mnie tylko skad sie bierze u nich przekonanie ze my europejczycy jestesmy cokolwiek im winni.

Tego nie wiem ale ........ weźmy przykład Afryki. Koleżanka mieszkała kilka lat w Kenii, kolega rok w RPA i jeden gość z mojej roboty był w RPA na placówce przez 3 lata. 

Dla Afrykanina każdy biały jest w najgorszym wypadku bogaty, napisałem w najgorszym bo generalnie to wszyscy jesteśmy bardzo, bardzo bogaci. Nasi dziadkowie i pradziadkowie mieli po stadzie niewolników, oprócz stada bydła oczywiście. I tych niewolników bili, torturowali i wykorzystywali do pracy. Więc za to właśnie każdy Afrykanin ma otrzymać od każdego białego jakiś datek, a i tak niech biały będzie szczęsliwy bo można mu spokojnie kosę sprzedać  :rolleyes: czy potraktować bejsbolem. 

Mam kolegę który 3-4 lata temu miał fazę na łowienie w Malindi w Kenii i te 2x w roku leciał tam na wczasy i przy okazji przez te kilka dni 2-3x na morze wypływał, piękne żaglice zaliczył, jakieś tuńczyki, barrakudy i wahoo (cena za łódkę 400$/dzień, jakby kto pytał). I przestał jeździć bo go wq.....ło to że traktują go jak bankomat, cały czas daj, i daj  :angry:



#29 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 20 lipca 2017 - 19:20

Huraaa!!!! Wygrała jednak Demokracja. Trój podział władzy zachowany!!!!!!!! :lol:

Jarosław Prezes Kaczyński!

I o co tyle krzyku! :)

Cofnęliśmy się z pięćdziesiąt lat do tyłu. Do czasów gdzie wyroki zapadały w Sekretariacie I-pierwszego sekretarza!

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to wróci! I trup wypadnie z szafy! :o

Znowu będą rządzić w nieskończoność! Każde wybory będą sfałszowane!


Użytkownik longin edytował ten post 20 lipca 2017 - 19:34

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#30 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 20 lipca 2017 - 21:49

Jest to bardzo możliwe, że wolnych wyborów już nie będzie.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#31 zdrowaczekolada

zdrowaczekolada

    megavega

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 658 postów
  • MIejscowośćToruń

Napisano 21 lipca 2017 - 07:28

Mark Twain kiedyś napisał: "Gdyby wybory mogły coś zmienić, dawno by ich zakazano"


"Tylko wytrwałość jest wszechmocna" - http://megavega.pl


#32 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 21 lipca 2017 - 10:32

Jesteśmy bliżej wyjścia z Unii niż myślimy! Idziemy w stronę Białorusi Łukaszenki! Za chwile przyjdzie czas na media. Jak można większa część społeczeństwa wyzywać od "zdradzieckich mord". Na co ten kurdupel sobie pozwala! Mam nadzieję, że kiedyś za to odpowie!

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#33 Koszałek Opałek

Koszałek Opałek

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • MIejscowośćLyngdal

Napisano 23 lipca 2017 - 14:09

Hehe, Panowie dajcie spokój. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. To nie PiS peło czy inne nowoczesne mają władzę w Polsce, to tylko teatrzyk. Władza skryta jest za kurtyną. Gdyby komuś przeszkadzał Jarek, odwiedził by go seryjny samobójca, jak pewnych polityków wcześniej.
"divide et impera" to się u nas dzieje w kraju od dawna.
Dopóki ludzie tego nie zrozumieją, dopóty nic się nie zmieni.
Na Islandii suweren potrafił się postawić, gdy zaszła taka potrzeba, ale w każdej publicznej tv była o tym cisza.

Dla niektórych to wszystko co napisałem to teorie spiskowe, szkoda że coraz bardziej z teorii idzie to w praktykę..

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Koszałek Opałek edytował ten post 23 lipca 2017 - 15:01


#34 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 23 lipca 2017 - 14:38

Hehe, Panowie dajcie spokój. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. To nie PiS peło czy inne nowoczesne mają władzę w Polsce, to tylko teatrzyk. Władza skryta jest za kurtyną. Gdyby komuś przeszkadzał Jarek, odwiedził by go seryjny samobójca, jak pewnych polityków wcześniej.
"divide et imperia" to się u nas dzieje w kraju od dawna.
Dopóki ludzie tego nie zrozumieją, dopóty nic się nie zmieni.
Na Islandii suweren potrafił się postawić, gdy zaszła taka potrzeba, ale w każdej publicznej tv była o tym cisza.

Dla niektórych to wszystko co napisałem to teorie spiskowe, szkoda że coraz bardziej z teorii idzie to w praktykę..

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Możesz mnie oświecić! To w takim razie kto uskutecznia, tą łacińską ( rzymską) maksymę divide et impera?

Impera, nie" imperia!"


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#35 Koszałek Opałek

Koszałek Opałek

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • MIejscowośćLyngdal

Napisano 23 lipca 2017 - 15:01

Sorry, nie zauważyłem autokorekty. Wszystkie kraje Europy np. Zobacz temat uchodźców ile osób jest za a ile przeciw.
Polskie podwórko. Wszystkie po kolei partie polityczne. Po na PiS i odwrotnie ( i ich poprzednie nazwy, bo mordy te same). Ludzie się utożsamiają z nimi i nakręcają spiralę nienawiści. Jedni na drugich.
Wystarczy prześledzić ich poczynania. Włącz YT, filmy nie kłamią.
PiS było w opozycji to darło japsy ile to pieniędzy to podatki w paliwie, teraz sami je podnoszą, za to ponowoczesna ( w opozycji) krzyczy.

Piszesz o drugiej Białorusi. Zapytam tylko czy byłeś na tej Białorusi i rozmawiałeś z ludźmi, czy przedstawiasz tylko to o czym mówią media? (nie odbieraj tego jako ataku)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

#36 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 23 lipca 2017 - 21:25

Sorry, nie zauważyłem autokorekty. Wszystkie kraje Europy np. Zobacz temat uchodźców ile osób jest za a ile przeciw.
Polskie podwórko. Wszystkie po kolei partie polityczne. Po na PiS i odwrotnie ( i ich poprzednie nazwy, bo mordy te same). Ludzie się utożsamiają z nimi i nakręcają spiralę nienawiści. Jedni na drugich.
Wystarczy prześledzić ich poczynania. Włącz YT, filmy nie kłamią.
PiS było w opozycji to darło japsy ile to pieniędzy to podatki w paliwie, teraz sami je podnoszą, za to ponowoczesna ( w opozycji) krzyczy.

Piszesz o drugiej Białorusi. Zapytam tylko czy byłeś na tej Białorusi i rozmawiałeś z ludźmi, czy przedstawiasz tylko to o czym mówią media? (nie odbieraj tego jako ataku)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Trudno powyższe komentować. Bo nie bardzo jest co!

Jedno pytanie. Jeżeli na Białorusi jest tak cudownie jak piszesz, to czemu tam nie pojechałeś? Wybrałeś Islandię jak mniemam! Przeżyłem pięćdziesiąt lat w socjalizmie i nie chcę ,żeby to wróciło. A PiS i Białoruś Łukaszenki to jedno!


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#37 Koszałek Opałek

Koszałek Opałek

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
  • MIejscowośćLyngdal

Napisano 25 lipca 2017 - 05:45

I to jest właśnie dyskusja, której nie ma sensu ciągnąć dalej. Gdzie ja napisałem, że Białoruś jest cudowna?
Idź facet na ryby, ochłoń trochę ;)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych