Skocz do zawartości


Zdjęcie

Longin i jego rozterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 03 maja 2015 - 15:08

Po przeczytaniu tego tekstu zrobiło mi się jakoś dziwnie! :( Do czego może doprowadzić bezkrytyczna tolerancja Europejczyków! :o :( :huh:

https://www.prawy.pl...en-kraj-wymiera


  • †† Rysiek †† lubi to

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#2 rafaelnorge

rafaelnorge

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • MIejscowośćHamar poludniowa Norwegia

Napisano 03 maja 2015 - 15:28

Po przeczytaniu tego tekstu zrobiło mi się jakoś dziwnie! :( Do czego może doprowadzić bezkrytyczna tolerancja Europejczyków! :o :( :huh:

https://www.prawy.pl...en-kraj-wymiera

Po 10 latach w Norwegii z przykroscia potwierdzam nimal wszystko co jest zamieszczone w artykule powyzej :(



#3 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 03 maja 2015 - 18:01

Po 10 latach w Norwegii z przykroscia potwierdzam nimal wszystko co jest zamieszczone w artykule powyzej :(

Co do artykułu:

Grupy narodowościowe które opanowały jakąś branżę to żadna nowość. W Kanadzie na przełomie lat 80/90 warsztaty samochodowe, fabryki mebli i krycie dachów to Polacy. Na wywóz śmieci opłacany przez miasto nie załapał się nikt kto nie był Włochem , przy budowie i remontach dróg pracowali Portugalczycy, bagażowi na lotnisku to Sikhowie a taryfiarze to Pakistan. Somalijczycy za to siedzieli na bezrobociu i pobierali zasiłki. Ale żeby nie było że sami Somalijczycy to sam znałem grupę Polaków którzy byli dumni z tego że robią rząd kanadyjski w konia i pobierając zasiłek robią gdzieś na czarno :angry:. Kanada w tamtym okresie przyjmowała ok. 250tys. osób na rok z czego zdecydowana większość to byli mieszkańcy z Somalii, Etiopii, Pakistanu i Indii.

Później skład się zmienił bardziej na Bliski Wschód i Rosję. Rząd Kanady jednak zdecydowanie ograniczył liczbę z lat 90 jak również ograniczył pomoc finansową dla krajów rozwijających się.



#4 Szczepek

Szczepek

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 725 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 03 maja 2015 - 19:12

Polskę też czeka ten los.

Jak się wzbogaci nasz mlekiem i miodem płynący kraj.



#5 Slodziaksos

Slodziaksos

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • MIejscowośćDal w pobliżu Oslo

Napisano 03 maja 2015 - 19:20

Po 10 latach w Norwegii z przykroscia potwierdzam nimal wszystko co jest zamieszczone w artykule powyzej :(

Smutna prawda.:(

Kraj  muslimów i ciot ( w wielu formach znaczenia tego słowa)



#6 rstour

rstour

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • MIejscowośćWrocław

Napisano 03 maja 2015 - 19:41

ba, gdyby chodziło tylko o ekspansję ekonomiczną i "uzupełnianie niedoborów kadrowych w zawodach". Europa na własne życzenie się starzeje (to odrębny temat spowodowany "chorym pędem ku lepszemu życiu - kasa" i braku miejsca na własne rodzinne życie przy jednoczesnym wspomaganiu efektywności w rolnictwie substancjami które, na dłuższą metę nas wykańczają - dosłownie i genetycznie) na własne życzenie bezkompromisowo przyjmuje imigrantów. A ci "imigranci", którzy połapali się jak doić po prostu to czynią. Mało tego, że to czynią - wprowadzają swoje zasady i chcą dominować. Na przykład we Francji gdzie w pewnej miejscowości co roku było "marché de Santa Claus" - czyli targowisko św. Mikołaja  - zakazano tego po proteście muzułmanów - bo  u nich nie ma św mikołaja i to godzi w ich religię. Nie mam nic specjalnie przeciw islamowi (ich religia ma wiele ciekawych prawd) lecz mam wrażenie, że pod przykrywką wiary pragną darmowego życia, uderzając przy tym w naszą tradycję.


  • †† Rysiek †† i rafaelnorge lubią to

#7 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 03 maja 2015 - 21:28

Najlepiej istotę islamu, opisał a swojej książce "Szatańskie wersety" Ahmed Salman Rushdie! Myślę,że wiedział o czym pisze. Mam nadzieję,że w końcu Europejczycy opamiętają się i zakarzą wstępu do Europy tym kozojebcom!


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#8 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 04 maja 2015 - 10:30

Longin a możesz mi powiedzieć co Cię skloniło do umieszczenia tego w dziale "Nasze okazy " ?

Może to, że za 10 lat nie będzie już tego działu poświęconego Norwegii ;)


  • zdrowaczekolada i †† Rysiek †† lubią to

Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#9 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 04 maja 2015 - 17:53

Nic! Pomyłka! Przeczytałem "Różności z Norwegi" i wkleiłem linka. :placze: Myślę,że można go przenieś, albo nawet trzeba tylko nie wiem gdzie! :huh:

P.S Obawiam sie,że Kapitan ma rację! Jeśli chodzi o Norwegię i jej przyszłość Nordycką! Naszą zresztą też! :(


Użytkownik longin edytował ten post 04 maja 2015 - 17:55

  • †† Rysiek †† lubi to

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#10 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 04 maja 2015 - 19:38

Dzięki! Nie nazwał bym tego co się dzieje w Europie z emigrantami - tymi którzy wyznają islam, rozterkami! Tylko raczej niepokojem o Europę ,a co za tym idzie i nasze Państwo. Są potulni tylko tak długo puki ich jest stosunkowo mało. Z czasem zaczynają się panoszyć, żądając swobód religijnych, których odmawiają innym. Chcą korzystać z cywilizacji europejskiej, na ich pokraczny model. Nie może tak być,że w gościnie wydymają żonę gospodarza i mają jeszcze o to pretensje. Skoro ich Mahomet, stworzył ich na pustyni, to mają tam żyć,a nie pchać się do zielonego! Pozamykali swoje baby w haremach, to teraz większość musi kozy dymać. Taki mają sposób na życie, to ich sprawa. Zmienię zdanie o muslimach dopiero wtedy, jak pozwolą zbudować kościół w Mekkce! To co napisałem, jest moim i tylko moim zdaniem! Można się z tym zgodzić, lub nie.

P.S. Tu jeszcze jeden filmik, który powinien dać wielu do myślenia! :angry: :angry: :angry:


Użytkownik longin edytował ten post 04 maja 2015 - 20:00

  • †† Rysiek †† i rafaelnorge lubią to

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#11 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 04 maja 2015 - 20:33

Niestety rządy nie zrobią nic. Czekać trzeba na ruchy narodowe, tylko one moga temu zapobiec, ale równa się to rzeziom, nie ma innej drogi.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#12 Szczepek

Szczepek

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 725 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 05 maja 2015 - 17:56

Wszystkiemu winna jest poprawność polityczna, przekleństwo naszych czasów.



#13 czeburaszka710

czeburaszka710

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • MIejscowośćBrójce

Napisano 05 maja 2015 - 19:52

Niema co dziwić to skutki ekspansji kolonialnej Europy w latach ubiegłych , za to teraz trzeba płacić . Naprzykłąd ta wspomniana Francja ma większość emigrantów ze swoich dawnych kolonij , to samo Anglia, Niemcy  . Te ludzi żebrakami byli nie bez udziału Europy która podbijała i rabowała te kraje . Każdy zna jak to było w ubiegłych stuleciach . Ostatnia perełka to uchodźcy z Libii , Kadafiego obalono nie bez udziału naszego wielkiego wszechmogącego sojusznika , i kraj w którym był strasznie okrutny dyktator   z znienacka zrobił się z zamożnego w żebracki ( ludzi mieli poziom życia do którego sporo ich sąsiadów mogło tylko pomarzyć  ) . A za to trzeba placić , i My tera też musimy na nich wyłożyć , bo ci co obalali dla swoich politycznych interesów średnio o ludziach myśleli . Podobnie widzę nie długo problem z naszym najbliższym sąsiadem , och nie ciekawie to będzie wyglądać . Bo niektórszy politycy potrafią dużo bablać , ale skutki ( gówno rozgrzebywać ) to muszą zwykle ludzi :( . Szopka trwa .

 

P.s. Wczoraj dopiero wróciłem z Danii , wszystko jak wyżej , Duńczycy wymierają . Wszystkie  kolory świata , wszędzie od armiańsko-rusko-litewsko-chiśko-ukraińsko-polskiej i jeszcze kilku nie znanych mnie języków aż  szumi . Świat zmienia się , to normalna kolej rzeczy , a czy ku dobremu ... wszyscy mają w tym swoje trzy groszy , niema co narzekać , lepiej trochy bardziej myśleć zanim coś zrobimy ( to ostatnie to raczej pobożne życzenie do polityków ) .


Użytkownik czeburaszka710 edytował ten post 05 maja 2015 - 20:01

  • zdrowaczekolada lubi to

#14 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 05 maja 2015 - 21:08

Prawda Igor.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#15 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 05 maja 2015 - 21:21

Jakby im się chciało robić to nie musieli by tonąć w Morzu Śródziemnym! To po pierwsze. Po drugie jak pracować? Kiedy muszą 5-ć razy dziennie z dywanikiem w stronę Mekki! Po trzecie, jak już są tej Europie, to też im się nie chce robić. Jedyne co potrafią  to robić dzieci i z zasiłku żyć! Czyli z naszej kasy!

P.S. A, że Wielki Brat nie myśli, to już inna sprawa!


Użytkownik longin edytował ten post 05 maja 2015 - 21:25

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#16 czeburaszka710

czeburaszka710

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • MIejscowośćBrójce

Napisano 05 maja 2015 - 21:48

Jakby im się chciało robić to nie musieli by tonąć w Morzu Śródziemnym!

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)  . Napisałem sporo ale pokasowałem , niema sensu . Świat nie zmieni się . Nie warto posądzać kogoś , bo i posądzony nie będziesz . 



#17 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 217 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 06 maja 2015 - 09:07

Wydaje się istotny jeden fakt, co podkreślają fachowcy: Islam jest religią młodszą od chrześcijaństwa. I jest mniej więcej w tym punkcie, gdzie chrześcijanizm krótko przed Inkwizycją. Co się wtedy działo- wiadomo: stosy, wyprawy krzyżowe, kolonializm i tego typu przyjemności. Przez lata Kościół okrzepł, utworzył struktury mafijne (tak jak gangster, który rabuje TiRy , łamie kolana, zabija dzieci, porywa dla okupu itp. nagle wdziewa garnitur i zaczyna robić "byznes"), przeniknął wiele sfer życia politycznego, biznesowego, społecznego.

Islam to dzika religia, bez dwóch zdań, ale z historii wiele można się nauczyć. Cos już kiedyś było... Więc się nie dziwmy.

Dość dawno temu Nietsche pisał, nie mając pojęcia, że nadejdzie do Europy Islam, że najgorszym, co mogło spotkać ludzkość jest chrześcijaństwo :).

Gdzie religia- tam gnój- to tak od siebie ;).


  • zdrowaczekolada, Dinet i deepex lubią to

#18 Dinet

Dinet

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 371 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 06 maja 2015 - 14:00

pocieszające (???)

https://www.glosywmo...acja-Europy.jpg


  • zdrowaczekolada i †† Rysiek †† lubią to

#19 cezol

cezol

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • MIejscowośćolsztyn

Napisano 09 maja 2015 - 12:49

Wszystkiemu winna jest poprawność polityczna, przekleństwo naszych czasów.

 

zgadza sie, jak powiedzial ...wojciech młynarski róbmy swoje,, wedkujmy ,jeszcze nie widzialem muzulmanina z wedka:) w pl


Użytkownik cezol edytował ten post 09 maja 2015 - 12:59


#20 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 09 maja 2015 - 20:51

(.............) ,jeszcze nie widzialem muzulmanina z wedka:) w pl

Nie dziwię się! :) Na pustyni!! Nie możliwe! ;)


Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych