Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polecam - Nie polecam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 padonis

padonis

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 20 lutego 2014 - 15:02

Tu trudno powiedzieć albo taki dobry albo jedyny - tak czy siak za duży tłok... :D


gallery_45259_1230_135713.jpg


  • cezol lubi to

#2 LeSo

LeSo

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów
  • MIejscowośćLębork

Napisano 28 stycznia 2015 - 05:20

Witam Panowie. Czy ktoś z Was pływał na dorsze z Władka na jednostce MISTRAL ? Proszę o opinię .



#3 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 28 stycznia 2015 - 09:01

Witam Panowie. Czy ktoś z Was pływał na dorsze z Władka na jednostce MISTRAL ? Proszę o opinię .

Siema!

Historycznie to tak - ale z innym szyprem. Kiedyś był nim Shrek, a teraz pływa na nim Jacek Zawada. Ja na niej byłem na wiosnę 2014 w ramach GPx Polski i coś tam połapałem ;)

Duża drewniana krypa, na niej miałem swój debiut Władkowy w 2006roku. Ale to już nie ta łajba i nie te ryby ;(

Pozdrawiam

Piotr



#4 blizniaks2

blizniaks2

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 15 lutego 2015 - 04:26

Witam Panowie. Czy ktoś z Was pływał na dorsze z Władka na jednostce MISTRAL ? Proszę o opinię .

Właśnie wczoraj byłem na Mistralu daleki rejs fajny kuter a szyper najlepszy z jakim można płynąć sam łowi więc szuka najlepszych miejsc kuter zabiera 21 osób najlepszy z nas miał 67 sztuk a ś rednio każdy ponad 30 sztuk BARDZO POLECAM!!!!! no chyba że nie będzie nim płynąl Jacek Zawada i obsługa też super.

Jeszcze jedno do Jacka jest sie trudno dostac lepiej znajdz kogos kogo znasz bo mozesz sie w ogole nie dostac
 
Pozdrawiam

#5 LeSo

LeSo

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 138 postów
  • MIejscowośćLębork

Napisano 16 lutego 2015 - 17:03

Dzięki za info. Rejs na Mistralu mam już zaklepany na 7 marca. To nagroda wygrana na Klubowej Lidze Surfcastingowej 2014. Jeśli można to proszę napisz blizniaks2 na jakiej głebokości łowiliście . I co najlepiej się sprawdzało pilker kolor - gramatura,  przywieszki ? Czy na tej łajbie serwują jakiś poczęstunek - jedzenie? Rejs był od której godziny i o której byliście w porcie? Pozdrawiam . :)



#6 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 16 lutego 2015 - 22:20

No to może się spotkamy, bo jestem na Marinero :)


  • LeSo lubi to

Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#7 blizniaks2

blizniaks2

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 17 lutego 2015 - 00:03

to płyniemy razem ja też mam termin na 7 marca wypłynęliśmy o 4 rano na dalekie łowiska 3 h płynięcia jeżeli chodzi o jedzenie to jest śniadanie i ogólnie cały czas coś stoi na stole na obiad była zupa skończyliśmy o 16a w porcie byliśmy po 19

łowiliśmy na głębokości 50-60m a sprawdzało się wszystko przywieszki przeważnie czerwone pilker jak kto wolał ja na początku używałem 180g ale po paru godzinach zmieniłem na 140 bo jużnie miałem siły tego ciągać :)

Użytkownik jans edytował ten post 17 lutego 2015 - 07:17
Nie piszemy post pod postem jest funkcja edytuj

  • LeSo i doker17 lubią to

#8 zbynio

zbynio

    Łosoś

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • MIejscowośćWłocławek

Napisano 05 marca 2015 - 10:55

Witam,

Czy ktoś może pływal na dorsze z Władka na Orion-one lub Orion-two w tym roku?

Wizualnie prezentują sie dobrze. Proszę o opinię.



#9 Dawidgorzow

Dawidgorzow

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
  • MIejscowośćGorzów

Napisano 30 marca 2015 - 14:00

Witam ma ktoś doświadczenia łowieckie z kutrem Sparky z Darłowa? 

Jedziemy 12 kwietnia :)

Z góry dzięki za odpowiedzi.



#10 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 11 kwietnia 2015 - 11:05

Feniks - porażka - nie polecę nikomu



#11 Lasol

Lasol

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów
  • MIejscowośćLechbruck am See

Napisano 08 czerwca 2015 - 09:00

W lipcu spedze tydzien nad morzem w okolicach Ustki. Nigdy nie wyplywalem z tego portu wiec pytanko czy sa godne polecenia kutry wyplywajace na dorsze?



#12 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 10 czerwca 2015 - 12:07

Też o tym myślę, pierwsze 10 dni lipca także będę w Ustce, ale w tym czasie to chyba jednak wolę poranne wypady nad Słupię w poszukiwaniu troci...
  • Lasol lubi to

#13 Lasol

Lasol

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów
  • MIejscowośćLechbruck am See

Napisano 14 czerwca 2015 - 19:24

Nikt nic nie poleca z Ustki czyli rozumiem ,ze lepiej nie wyplywac z tego portu?



#14 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 217 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 14 czerwca 2015 - 20:07

Jak widać głównie króluje tu Władek oraz Darłowo, czasem Koło.Tam latają forumowicze głównie.

Ode mnie z Piły latają do Ustki 2 ekipy, ale prawie ich nie znam. Wiem, że pływają na długie rejsy i wypływają daleko.... Generalnie łowią i są zadowoleni.

Łajby to UST- coś tam  :) . Nigdy się tym nie interesowałem, nie mam do nich namiarów. Gdybym przez przypadek ich spotkał- podpytam, ale nic nie obiecuję :) .

Generalnie wakacyjne łowienie to może być spora mina, chyba, ze ktoś jedzie się nachytać... jodu  ;) .


  • Lasol lubi to

#15 ryba40

ryba40

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • MIejscowośćOstrołęka

Napisano 05 lutego 2016 - 19:05

Witam! Pływałam na Mistralu 2 razy , raz w listopadzie i raz w marcu. Muszę powiedzieć, że to najlepszy szyper i najłowniejsza łódka.Każdy kto miał wędkę w reku łowił a najlepsi mieli po 2 pelne kasty dorszy. Ja złowiłam w listopadzie 38 sztuk a w marcu 42 sztuki. Pan Jacek to cudowny szyper od niego można się czyć jak sie łowi dorsze.Ciężko się dostać na Mistrala ale jak juz sie wypłynie to sukces gwarantowany. Pozdrawiam wszystkich miłośników dorsza.



#16 jarwal

jarwal

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 480 postów
  • MIejscowośćBydgoszcz

Napisano 07 lutego 2016 - 13:13

Dzień dobry pani Ryba40 Większość osób zalogowanych na portalu pływa wiele lat i opinie o "łajbie" wyrabia sobie po wielu wyprawach a nie po 2 rejsach. Dwie kasty to nie powód do oceny łódki. Na ogólną ocenę składa się wiele czynników, chyba że ryba jest głównym czynnikiem oceny. Samych udanych wypraw na Mistarlu i przekroczenia 50 szt. życzę.



#17 Szczepek

Szczepek

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 725 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 07 lutego 2016 - 17:55

Witam,

Ja oceniam szypra po tym jak jest lipa z rybą, a on ma wolę walki i szuka dorszy do końca. A jeżeli chodzi o jednostkę to w mojej ocenie liczą się takie rzeczy jak: przestronność, woda do kasty, możliwość samodzielnego sprawiana i filetowania ryby, oraz kilka dupereli.

Pozdrawiam.



#18 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 08 lutego 2016 - 09:21

Witam! Pływałam na Mistralu 2 razy , raz w listopadzie i raz w marcu. Muszę powiedzieć, że to najlepszy szyper i najłowniejsza łódka.Każdy kto miał wędkę w reku łowił a najlepsi mieli po 2 pelne kasty dorszy. Ja złowiłam w listopadzie 38 sztuk a w marcu 42 sztuki. Pan Jacek to cudowny szyper od niego można się czyć jak sie łowi dorsze.Ciężko się dostać na Mistrala ale jak juz sie wypłynie to sukces gwarantowany. Pozdrawiam wszystkich miłośników dorsza.

 

Pachnie tu kryptoreklamą. Nie chcę tu takich wpisów.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#19 okonhel

okonhel

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • MIejscowośćJuż nie Hel

Napisano 08 lutego 2016 - 09:30

Pierwszy wpis i od razu reklama - skąd my to znamy....

A co do ilości - widocznie nie był na lepszych kutrach.... :)



#20 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 08 lutego 2016 - 12:46

Koledzy chyba nie odrobiliście lekcji ;)

Jeżeli mówimy o panu Jacku Zawadzie to jest to Pierwsza liga, osobiście nie byłem ale wiele dobrego słyszałem.

Wynik trzy cyfrowy mnie tam nie zdziwi.

Co do samej jednostki to się nie wypowiem, może kiedyś tam poołowię i dam info.

 

Pozdro

Tedi






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych