Skocz do zawartości


Zdjęcie

Władysławowo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 21 września 2014 - 15:35

Witajcie

 

Właśnie wróciłem z Władka, rejs na Marinero II z sterami Mati.

I w zasadzie powinno to wystarczyć za cały opis wyprawy  :D

Pojechaliśmy troszkę okrojonym skladem, więc Marcin dokoptował nam dwuch znakjomych, których korzystając z okazji serdecznie podzrawiam.

Honoru formu broniliśmy godnie z Krzyśkiem Sensasem (Krzysiek czapka ja II miejsce) a reszta składu to moja ekipa z Wyszkowa.

Pogoda zaje...a, słoneczko cieplutko i zero wiaterku.

Pierwsze dorszyki łowilismy na głębokości 18m, myślałem że porty pomyliłem i jestem na Emiliadzie.

Jednak mega sprawne napłynięcia Marcina przywróciły mi poczucie że jestem we właściwym miejscu B)

Po 10-tej postanowiliśmy pozwiedzać troszkę głębsze miejscowki, niestety szału nie było. Dopiero około 14-tej trafiliśmy na kilka lepiej współpracujących rybek i każdy kolację złowił.

Generalnie wyniki od 50 do naście, oczywiście zabranych przepisowo  :)

Marcin kolejny raz udowodnił że jest mistrzem świata za co Mu serdecznie dziękuje w ieniu swoim i kolegów.

 

Pozdrawiam i potworów z głębin życzę

Tadzio

 

p.s. od dzisiaj jadąc do Władk pakuje kilka małych pilkerków, może rybki częściej zagoszczą na nastych mertach.

 

 

 


  • kaz i zdrowaczekolada lubią to

#2 zdrowaczekolada

zdrowaczekolada

    megavega

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 658 postów
  • MIejscowośćToruń

Napisano 21 września 2014 - 17:39

Tadziu, w Gjesvaer rządziły Twoje niebieskie "Zgredy" zaopatrzone w 2 haki na górze przy agrafce  (mniej zaczepów). Ja swoją maleńką "halinkę" (9 kg i 90 cm) wyjąłem właśnie na niebieską rybkę zgreda 200 g  dozbrojoną hakami. Widać na pokładzie przy prawym bucie :)

Załączone pliki


"Tylko wytrwałość jest wszechmocna" - http://megavega.pl


#3 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 26 września 2014 - 14:59

Witam, może znajdzie się ktoś chętny na rejs 29.09,2014 na NAUTIC-u? Nam zwolniło się jedno miejsce a ogólnie na łódce jest jeszcze kilka wolnych miejsc do obsadzenia?  Na trasie - Grudziądz - Nowe - Gniew - Tczew - mogę zabrać 2 osoby



#4 wiwaldi

wiwaldi

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 556 postów
  • MIejscowośćCharzykowy

Napisano 26 września 2014 - 21:34

Niestety nie po drodze. Chociaż mam jeszcze trochę urlopu i nie łowiłem jeszcze na władkowych wodach. Dla mnie na razie alternatywą jest Łeba lub Darłowo. A zawitam tam ponownie po połowie października. Foxy połamania kija albo ciągłych  dubletów. :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych