Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy morskapasja.pl jest potrzebna ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaz

kaz

    Administrator

  • Administrators
  • 603 postów
  • MIejscowośćKielce

Napisano 23 lutego 2021 - 10:23

Witajcie !

Zapewne zauważyliście, że nasze forum mocno podupadło, aktywnych jest niewiele osób a i rozwijanych tematów jak na lekarstwo. Spotkania też padły całkiem.

Tak się mocno zastanawiam czy tego nie zamknąć i dać sobie spokój? A może spróbujemy ruszyć jakoś to do przodu ?

 

Tak mnie naszło bo jednak jakieś koszty to generuje a możemy się przenieść na fejsbuka do zamkniętej grupy i też będzie git.

 

 


  • Tom_S lubi to

#2 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 23 lutego 2021 - 17:36

Protestuje!!!!

Mam nadzieję, że to prze tego pier...... COVIDA!!!!

Może jak wróci normalność to i Portal  ożyje. 

A po drugie nie mam tych różnych dziwnych portali, jakiś faceboków czy innych. I nie mam mieć zamiaru!  :mellow:

Wszystko zależy od nas!!! :lol: :lol: :lol:


  • Tom_S, jarwal i Lasol lubią to

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#3 rstour

rstour

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • MIejscowośćWrocław

Napisano 24 lutego 2021 - 11:55

Z racji zainteresowań mam konta na kilku forach i na FB również. Tendencja jest taka, że FB spowodował "zamieranie" forów. A szkoda bo na forach wiedza jest uporządkowana tematycznie w działach. FB to pęd - nieuporządkowane tematycznie posty gdzie liczy się tylko czas opublikowania - "papier toaletowy" do scrolowania. "Jak nie jesteś online to tracisz".  Szkoda by było forum.  Polecam zobaczyć niemieckie forum: norwegen-angelforum.de . Ludzie tam dzielą się doświadczeniem - widać że to żyje, a nawet utrzymuje się z reklam.


Użytkownik rstour edytował ten post 24 lutego 2021 - 11:55

  • jarwal lubi to

#4 cezol

cezol

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 80 postów
  • MIejscowośćolsztyn

Napisano 24 lutego 2021 - 15:00

Kaz jak to powedzal Kepski Twoje forum Twoj biznes,bedzie mi przykro jak nie dasz rady,postaraj sie o pomysla



#5 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 24 lutego 2021 - 18:50

Kaz jak to powedzal Kepski Twoje forum Twoj biznes,bedzie mi przykro,ak nie dasz rady,postaraj sie o pomysla

 

To powyższe nawet trudno komentować! Forum rzeczywiście ostatnio lekko się sfilcowało. Może właśnie przez takie postawy! To zdanie z postu kol. Restura  ( Szkoda by było forum.  Polecam zobaczyć niemieckie forum: norwegen-

angelforum.de . Ludzie tam dzielą się doświadczeniem - widać że to żyje, a nawet utrzymuje się z reklam.)

 

W polskiej,zaściankowej rzeczywistości każda próba wyrażenia swojej opinii, rady, czy wogle swojego zdania budzi w wielu agresję i chęć mówiąc delikatnie "utarcia nosa". Sam to niejednokrotnie doświadczyłem na różnych forach wędkarskich. Zbliża się nowy sezon wyjazdów wędkarskich do Norwegii, to i być może pojawią się nowe relacje z tych wypraw. Ja sam jadę do Norwegii na przełomie maja i czerwca. Więc nie bardzo daleko do wyjazdu. Wyprawa przełożona z ubiegłego roku. Potem późna jesieni na szkiery w okolicy Karlskrony. Może się zdarzyć, że jeszcze gdzieś w środku lata uda się pojechać do Norwegii, Szwecji, czy może Finlandii. :lol: :lol:

Jak co, to miałbym o czym pisać!

Pozdrawiam Wszystkich!!


Użytkownik longin edytował ten post 24 lutego 2021 - 18:53

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#6 easyrider

easyrider

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 537 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 24 lutego 2021 - 21:30

Nie cierpię FB itp itd z całym tym śledzeniem, inwigilacją i absolutnym brakiem prywatności.

Forum, a w dodatku prowadzone przez kogoś kogo znam, to dla mnie jest to, o co chodzi.

Kryzys jest ale spowodowany tym, że nie można łowić w Bałtyku a i wyjazdy są zdecydowanie utrudnione.

Jeśli będzie potrzeba dofinansowania to grosik dorzucę. I tak już jest niewiele do poczytania

w necie za free. Ale takie czasy, że za wszystko trzeba płacić. Nawet w mordę nie chcą lać

za darmo...

Pozdrówka

 

 

P.S.

Co wie o nas FB;

By sprawdzić to, co wie o nas Facebook, należy wejść na nasz profil, nacisnąć na „strzałkę w dół” w prawym górnym rogu -> ustawienia i prywatność-> ustawienia -> twoje informacje na FB -> pobieranie twoich informacji


Użytkownik easyrider edytował ten post 24 lutego 2021 - 21:47

  • longin lubi to

Zorro za dużo gada...


#7 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 011 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 24 lutego 2021 - 22:14

Pierwsze forum upadło i było strasznie szkoda, bo tam masa info przepadło. Tu tez się trochę nazbierało.
Wpuść kilka reklam i niech się zbilansuje.
Dziś nie ma o czym pisać, takie czasy.


  • longin lubi to

Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#8 rstour

rstour

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • MIejscowośćWrocław

Napisano 24 lutego 2021 - 22:27

Jeśli to ma żyć, to trzeba  się uczyć od lepszych - nie bez powodu wskazałem te niemieckie forum.
Może jest problem z naszą mentalnością?... modlitwa polaków na balkonie .... i przypier... Kowalskiemu.   ... A gdyby inaczej - w kupie siła ? CO przeszkadza w podzieleniu się wiedzą? Jadę tam, byłem   .... warunki pobytu takie... najlepsze brania tu... i na to   ... sprzęt taki ... jak samemu lub u kogo ukręcić bata?....... Czyje/jakie przynęty? .............

Każdy skorzysta, a tak .. co zamykamy?
Program wymiany linków i reklam z portalami i sklepami przyciągnąłby nowych - to rola Adminów, Treść musimy zbudować my. A ew. rabaty dla forumowiczów od sklepów jako wabik...
..i zero polityki oraz równych i równiejszych - bo to nas dzieli najbardziej

ps. może za dużo czułości (czytaj whiskey)  - Admini do roboty.


  • longin lubi to

#9 Jozin

Jozin

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 25 lutego 2021 - 21:56

Poprzednie forum wykończyła polityka. Teraz tez nie ma tematu żeby ktoś nie przypomniał o swoich poglądach.



#10 Mariusz Gjesvaer

Mariusz Gjesvaer

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów
  • MIejscowośćGorzów Wlkp.

Napisano 26 lutego 2021 - 01:50

Przygląfałem się powolnej śmierci forum a raczej klubowi krytyków i obrońców zwierząt, uwagi i wieczna krytyka, że trzymasz tę rybę za ogon, za dużo krwi, nie takie tło, polscy mięsiarze itp... wykończyło tę stronę, brak możliwości zamieszczania reklam, broń Boże coś zareklamować swojego bo od razu lincz, jak to kolega wyżej napisał "POLSKA Zaściankowość"
  • longin lubi to

#11 kafas

kafas

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów
  • MIejscowośćKielce

Napisano 27 lutego 2021 - 08:29

Potrzebna. Dzięki niej poznałem Was, dużo się nauczyłem i współtworzę społeczność pozytywnych wariatów.
Potrzebna.

#12 okonhel

okonhel

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • MIejscowośćJuż nie Hel

Napisano 27 lutego 2021 - 19:33

Forum podupadło bo niewiele piszemy - forum to ludzie je tworzący.
Duży wpływ na to zakaz połowu dorszy oraz ograniczenia związane z pandemią. Ale przecież można "na przeczekanie" rozwinąć tematy sprzętowe, przynętowe czy napisać coś o łowieniu na śródlądziu...



#13 leo

leo

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • MIejscowośćWągrowiec

Napisano 27 lutego 2021 - 21:27

Witam. Właśnie jutro miałem płynąć na łososia niestety po raz czwarty pogoda popsuła szyki. Jestem w Gdańsku i zwiedzam nie ma tego złego itd. Na dorsza z Kołobrzegu też pod koniec roku dwa wyjazdy nie wypaliły może w marcu coś się uda. Jeżeli każdy napisze coś od siebie to te forum odżyje bo jak widać po wpisach dużo wędkarzy jednak tutaj zagląda ale nikt nie pisze. Panowie troszkę chęci i kilka kliknięć i już portal żyje. Pozdrawiam



#14 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 28 lutego 2021 - 19:11

Potrzebny.

#15 Kmicic

Kmicic

    Śledź

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 28 lutego 2021 - 20:57

Oczywiście, że potrzebne!

Dzięki uprzejmości kolegów tworzących to forum z miejsca otrzymałem wiele cennych informacji.

 

Covid kiedyś odpuści, ruszymy na północ po przygodę i piękne wspomnienia.

Mam nadzieję, że nastąpi to szybko i także ja będę mógł podzielić się z Wami  moimi pierwszymi doświadczeniami z norweskiego Big Game  :)



#16 padonis

padonis

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 474 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 02 marca 2021 - 07:10

Niestety zakaz połowu dorsza bardzo uciszył forum, a dla  większości z nas to była podstawa bo wyjazdy zagraniczne wiadomo że nie są tak częste. W dodatku  jeszcze covid i związane z tym problemy wielu z nas. Ja nawet nie byłem na corocznym wypadzie na plażę z kijami, baaaa nie opłaciłem karty wędkarskiej, bo nie miałem kiedy jechać na rybki. Kaz, nie wiem jakie są koszty utrzymania forum, ale pewnie wielu z nas dołączyła  by się do jakiejś zrzutki.


Użytkownik padonis edytował ten post 02 marca 2021 - 07:12

  • longin i Kmicic lubią to

#17 Szczepek

Szczepek

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 02 marca 2021 - 12:05

Szkoda by było.

#18 Kmicic

Kmicic

    Śledź

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 05 marca 2021 - 07:36

Niestety zakaz połowu dorsza bardzo uciszył forum, a dla  większości z nas to była podstawa bo wyjazdy zagraniczne wiadomo że nie są tak częste. W dodatku  jeszcze covid i związane z tym problemy wielu z nas. Ja nawet nie byłem na corocznym wypadzie na plażę z kijami, baaaa nie opłaciłem karty wędkarskiej, bo nie miałem kiedy jechać na rybki. Kaz, nie wiem jakie są koszty utrzymania forum, ale pewnie wielu z nas dołączyła  by się do jakiejś zrzutki.

 

Dokładnie, zaproponuj może jakiś cel na Patronite, bądź jakiejś innej formie.



#19 leo

leo

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • MIejscowośćWągrowiec

Napisano 05 marca 2021 - 19:48

W środę byłem na morzu na połowach łososia. Po losowaniu byłem czwarty w kolejce niestety były tylko trzy brania i dwa łososie na pokładzie. Łowienie bierne nic od wedkarza a raczej uczestnika nie zależy i nie ma na nic wpływu. Typowy biznes który z wędkarstwem ma mało wspólnego siedzisz i czekasz kiedy dostaniesz wędkę z rybą na haku. Motorówek sporo na zatoce jak widać chętnych nie brakuje na takie łowienie z nudów można pograć w karty lub szachy ale w domu cieplej. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy


  • Cpt. Lego i Lasol lubią to

#20 kaz

kaz

    Administrator

  • Administrators
  • 603 postów
  • MIejscowośćKielce

Napisano 09 marca 2021 - 13:55

Tu nie chodzi o te marne kilka stówek które rocznie to kosztuje tylko o to żeby coś się działo. Odpłatnych reklam nie mam możliwości   tu wpuścić bo nie wystawię FV dla reklamodawcy. Mariusz nie mam nic przeciwko reklamowaniu własnych usług, towarów itp. Wiem, że zakaz na dorsza popsuł nam dużo ale pewnie jeździcie gdzieś na jakieś rybki (ja niestety coraz mniej prawie wcale) może by  tak jakoś to nam opisać, mielibyśmy choć trochę uciechy  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych