Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rejsy z Kołobrzegu 2020

kołobrzeg dorsze 2020 makrela Bornholm Nurek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 15 września 2020 - 12:06

Byłem na 2 dniowym wypłynięciu na łowiska duńskie na zachodniej części Bornholmu. Prawo pozwala na zabranie 5 szt dorszy na dobę, co nie było problemem. Królowała i tak piękna królewska makrela, która często parami a i trójkami dawała popalić. Rejs po tak długim poście wyborny, towarzystwo wspaniałe. Spaliśmy w porcie Hasle z prysznicami i toaletami. Na jednostce posiłki, kajuty i obsługa. Wybujało nas na powrocie , ale i tak wrażenia na +. Pozdrawiam

PS.

Makrela w pomidorach w słoikach przepyszna.....



#2 lyha

lyha

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 19 lutego 2021 - 18:51

Siema.

Jaką jednostką płynąłeś ?



#3 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 20 lutego 2021 - 17:51

Nurek



#4 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 21 lutego 2021 - 14:00

Pikur organizuj coś, jak jest ryba. Chętni się znajdą.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#5 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 26 lutego 2021 - 18:51

Ryby nie ma teraz, trzeba poczekać do sierpnia. Wtedy ma to sens. Ryba łowisk duńskich popłynęła sie rozmnożyć i jest poza zasięgiem. Możemy pływać do 5Mm od lądu po zachodniej stronie wyspy. Limit do końca marca 2 szt , makreli na razie brak. Jak będzie miało to sens to zrobie, bez problemu. Jak ja chcę na ryby !!!
  • Cpt. Lego i Lasol lubią to

#6 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 28 lutego 2021 - 14:43

Ryby nie ma teraz, trzeba poczekać do sierpnia. Wtedy ma to sens. Ryba łowisk duńskich popłynęła sie rozmnożyć i jest poza zasięgiem. Możemy pływać do 5Mm od lądu po zachodniej stronie wyspy. Limit do końca marca 2 szt , makreli na razie brak. Jak będzie miało to sens to zrobie, bez problemu. Jak ja chcę na ryby !!!

Trzymam za słowo. Mnie zapisuj w ciemno. Jadę! No chyba, że będę już gdzieś indziej na rybach :)


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#7 lyha

lyha

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 14 marca 2021 - 19:38

Ryby nie ma teraz, trzeba poczekać do sierpnia. Wtedy ma to sens. Ryba łowisk duńskich popłynęła sie rozmnożyć i jest poza zasięgiem. Możemy pływać do 5Mm od lądu po zachodniej stronie wyspy. Limit do końca marca 2 szt , makreli na razie brak. Jak będzie miało to sens to zrobie, bez problemu. Jak ja chcę na ryby !!!

Ryba jest ale nie w ilościach hurtowych jak w wakacje . Można pływać do 6 Mil od lądu a makrela jest na wschodniej strony wyspy i to bardzo ładna .  Zależy od temperatury wody i kierunków . Po północnych jest eldorado ale faktycznie w sierpniu jest jej najwiecej, chociaż we wrześniu były rekordy .


  • Tom_S lubi to

#8 lyha

lyha

    Sardynka

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • MIejscowośćSzczecin

Napisano 05 sierpnia 2021 - 15:36

Witajcie. Rybka na zachodniej stronie wyspy już wytarta . Makrelki zaczęły się pokazywać. Wszystko wskazuje na to , że pora myśleć o rejsie .
  • kaz i Tom_S lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kołobrzeg, dorsze, 2020, makrela, Bornholm, Nurek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych