Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rejsy z Darłowa 2019


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 24 marca 2019 - 12:04

23 marca Jednostka Złota Rybka.

Morskie Mistrzostwa Okręgu.

Pierwszy w tym roku wyjazd na dorsze. Wcześniejsze terminy zabrał wiatr.

Wypłynięcie z portu o 6.00 , rejs 10 godzinny. 2h na łowisko. Ryby małe i mało, na całej jednostce 150szt. (powyżej 35cm) mniejsze wracały do wody. Największa ryba 56cm. Pomimo słabych wyników z rybami , wyjazd bardzo miły i towarzystwo zacne. Ryba gryzła u mnie głównie w przywieszkę, Zapisy podobno jakieś były, ale nie płaciły rybą. Głębokość 34-40m. Złota Ryba dzień wcześniej płynęła z ornitologami za "ptakami" i dotarła aż za Władysławowo, Na 16-18m  od Władka aż za Rowy ciągnął się zapis śledziowy. Ptaki podobno w dobrej formie.... Szkoda że dorsze nie....

Za 2 tygodnie spróbujemy znowu morza , Darłowo  ale tym razem z małej łajby, jeżeli pogoda oczywiście pozwoli. Może pomuchele  podrosną ;)

 

 

 



#2 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 217 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 24 marca 2019 - 12:09

Nie bądź taki skromny i napisz kto został Miszczem Okręgu :)  :1_miejsce:



#3 Pikur

Pikur

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • MIejscowośćPoznań

Napisano 24 marca 2019 - 13:01

Miszcz je jeden , a do mnie się szczęście uśmiechnęło :)



#4 leo

leo

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • MIejscowośćWągrowiec

Napisano 01 sierpnia 2019 - 15:34

Witam wszystkich. Na jutro mam zaplanowany rejs na rybki. Wyście o 4 potwierdzone. Wyprawę traktuje turystycznie jak będzie zobaczymy napisze po powrocie. Pozdrawiam wakacyjnie



#5 leo

leo

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • MIejscowośćWągrowiec

Napisano 02 sierpnia 2019 - 18:58

Witam. Na Blance jestem dużo wcześniej nie tylko ja zajmuje miejsce na rufie. O 4 wyjście w morze po około półtorej godziny pierwszy postój zaczynamy łowić. Rybka nie bardzo chce współpracować wychodzą pojedyncze sztuki rybka ładna częściowo po tarle. Decyzja Kamila i płyniemy dalej przelot ok pół godziny i znów łowimy trafiają się dublety i i tak  do 13.30. Rejs 12 godzin złowiłem 28 bardzo ładnych sztuk nie słyszałem żeby ktoś narzekał wszyscy zadowoleni jak na okres kanikuły to wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Duża zasługa Kamila a Pan armator i kucharz zadbał o to żeby nikt z jednostki głodny nie zszedł podziękowania również dla Pana Zbyszka. Życzę wszystkim takich rejsów i wyników. Pozdrawiam



#6 leo

leo

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • MIejscowośćWągrowiec

Napisano 02 sierpnia 2019 - 20:44

Głębokość od 30-40 m większość brań na przewieszki czerwono czarne brania bardzo delikatne dużo zostało w wodzie do następnego razu


  • Tom_S lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych