Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolne miejsca na jednostkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martin77

Martin77

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 28 marca 2014 - 16:39

W związku z potrzebą chwili zakładam nowy wątek.

Właśnie (w ostatniej chwili) odpadła mi jedna osoba ze składu i mam wolne miejsce.  Wyjazd dziś ok. 22:00 z Legionowa z przejazdem na Jelonki i potem już prosto na "7kę"...

Jedziemy do Władysławowa na "pierwszoligowy" kuter. Wypłynięcie 6:00. Powrót prosto po rejsie. Proszę o info w ciągu najbliższych dwóch godzin...

 

Marcin



#2 Martin77

Martin77

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 28 marca 2014 - 17:41

Pomyślałem że warto będzie spróbować podpytać na nowym forum :)

#3 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 28 marca 2014 - 20:25

ehhh, żebym ja tu wcześniej zaglądnął



#4 Sacha

Sacha

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 452 postów
  • MIejscowośćWarszawa

Napisano 29 marca 2014 - 15:10

Bardzo dobra incjatywa, ja niestety ze względów rodzinnych nie wybiorę się ale warto kontynuować.

Przeraża mnie jednak taki wyjazd, pojechałem w takim rozwiązaniu 2x, ale za jednym wyjazdem - po raz pierwszy i ostatni.

Jazda ok. 5-6h do Władka - 2-3h snu na siedząco w aucie - 8-9h na kutrze na świeżym powietrzu - 5-6h powrotu.

Tak jak wspomniałem, pojechałem 10 albo więcej lat temu na tych zasadach i nigdy więcej nie powtórzyłem.

Wolę jak biały człowiek wyspac się w łóżku, po jakimś śniadaniu o świcie wybrać się na kuter , no i po wedkowaniu można wracać.

A jak Wy to rozwiązujecie? Nie pytam oczywiście tych którzy mają do Władka 2-3h jazdy ale powiedzmy takich jak ja co 5-6h jechać muszą.

I na pomysła wpadłem przez przypadek:

Czy nie dało by się zainteresować właścicieli jednostek albo szyprów do ......... sam nie wiem jak to określić? Umieszczania terminów i ilości miejsc wolnych np. tutaj w jakiejś zakładce?



#5 zbynio

zbynio

    Łosoś

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • MIejscowośćWłocławek

Napisano 30 marca 2014 - 07:11

Bardzo dobra incjatywa, ja niestety ze względów rodzinnych nie wybiorę się ale warto kontynuować.

Przeraża mnie jednak taki wyjazd, pojechałem w takim rozwiązaniu 2x, ale za jednym wyjazdem - po raz pierwszy i ostatni.

Jazda ok. 5-6h do Władka - 2-3h snu na siedząco w aucie - 8-9h na kutrze na świeżym powietrzu - 5-6h powrotu.

Tak jak wspomniałem, pojechałem 10 albo więcej lat temu na tych zasadach i nigdy więcej nie powtórzyłem.

Wolę jak biały człowiek wyspac się w łóżku, po jakimś śniadaniu o świcie wybrać się na kuter , no i po wedkowaniu można wracać.

A jak Wy to rozwiązujecie? Nie pytam oczywiście tych którzy mają do Władka 2-3h jazdy ale powiedzmy takich jak ja co 5-6h jechać muszą.

I na pomysła wpadłem przez przypadek:

Czy nie dało by się zainteresować właścicieli jednostek albo szyprów do ......... sam nie wiem jak to określić? Umieszczania terminów i ilości miejsc wolnych np. tutaj w jakiejś zakładce?

Myślę, że wybrałeś dobre rozwiązanie z noclegiem. Ja chociaż mam niewiele ponad 3h jazdy do Władka zawsze

tak robię. Wedkowanie ma być przyjemnością a nie odsypianiem podróży.

Co do współpracy z szyprami kutrów nie widzę na to szansy. Najlepsi mają zawsze komplety a jak nie mają to są zbyt

"zajęci" aby wejść do internetu.



#6 Hero

Hero

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • MIejscowośćOslo

Napisano 01 kwietnia 2014 - 11:17

Witam

 

Wolne  3-4 miejsca  na jednostce  Flamenco w Kolobrzegu w czwartek 3 kwiet.  Ktos chetny ???   



#7 Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2 010 postów
  • MIejscowośćKwidzyn

Napisano 01 kwietnia 2014 - 18:33

Bardzo dobra incjatywa, ja niestety ze względów rodzinnych nie wybiorę się ale warto kontynuować.

Przeraża mnie jednak taki wyjazd, pojechałem w takim rozwiązaniu 2x, ale za jednym wyjazdem - po raz pierwszy i ostatni.

Jazda ok. 5-6h do Władka - 2-3h snu na siedząco w aucie - 8-9h na kutrze na świeżym powietrzu - 5-6h powrotu.

Tak jak wspomniałem, pojechałem 10 albo więcej lat temu na tych zasadach i nigdy więcej nie powtórzyłem.

Wolę jak biały człowiek wyspac się w łóżku, po jakimś śniadaniu o świcie wybrać się na kuter , no i po wedkowaniu można wracać.

A jak Wy to rozwiązujecie? Nie pytam oczywiście tych którzy mają do Władka 2-3h jazdy ale powiedzmy takich jak ja co 5-6h jechać muszą.

I na pomysła wpadłem przez przypadek:

Czy nie dało by się zainteresować właścicieli jednostek albo szyprów do ......... sam nie wiem jak to określić? Umieszczania terminów i ilości miejsc wolnych np. tutaj w jakiejś zakładce?

Ja mam 2h do Władka i jak tylko jest wyjazd z noclegiem, to się cieszę, bo lubię własnie, jak cywilizowany, biały człowiek zaliczyć hotelik, a nie zrąbany do domu gnać.


Son of Vikings

gallery_9_133_133259.jpg


#8 giaur27

giaur27

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 926 postów
  • MIejscowośćŁódź

Napisano 09 kwietnia 2014 - 11:23

W związku z tym że 19kwiecień to wielka sobota zadziały się "pewne zjawiska", których skutek jest taki że mamy kilka miejsc wolnych na w.w. dzień cool.png
Jeśli ktoś chętny proszę o info na priv lub tel. 515172009

Jednostka Maszoperia / Cpt Morgan



#9 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 25 stycznia 2015 - 15:06

Wykruszyło się kilka osóba na 01,02,2015 na Nautic I lub Nautic II - jak ktoś jest chętny to klika miejsc wolnych jest



#10 irek

irek

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • MIejscowośćszczecin

Napisano 03 marca 2015 - 17:57

Szukam miejsca na kutrze na dorsza z  Kołobrzegu, w kwietniu



#11 Tom_S

Tom_S

    Halibut

  • Moderator
  • 1 217 postów
  • MIejscowośćPiła

Napisano 03 marca 2015 - 19:29

Witamy serdecznie :) .



#12 OLEK NAUTIC

OLEK NAUTIC

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • MIejscowośćWładysławowo

Napisano 04 marca 2015 - 10:41

Witam. Na jutro mam wolne miejsca NAUTIC II 608273926 zapraszam Olek



#13 Martin77

Martin77

    Szprot

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • MIejscowośćLegionowo

Napisano 27 marca 2015 - 12:59

I znów, w związku z potrzebą chwili ogłaszam wszem i wobec że mamy wolne jedno miejsce na jutro...Towarzystwo spokojne i nie pijące, jedziemy połowić.

Wyjazd ok. 22:00 z Legionowa, przez Warszawę. Płyniemy na jednej z najlepszych jednostek we Władysławowie...Info na priv...

 

Marcin

 

Dziękuję, już nieaktualne :)


Użytkownik Martin77 edytował ten post 27 marca 2015 - 13:36


#14 okonhel

okonhel

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • MIejscowośćJuż nie Hel

Napisano 11 sierpnia 2015 - 16:20

Jak ktoś ma ochotę na dorsza to na jutro są wolne miejsca na Zahirze we Władysławowie. Ryba jest.

504 062 948



#15 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 24 sierpnia 2015 - 15:15

Może znajdzie się ktoś chętny za piątek 28 sierpnia na ZAhir B - nas będzie 4 - jeszcze byłyby 4 miejsca



#16 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 13 stycznia 2016 - 14:24

Witajcie, na piątek 15 stycznia Zwolniło nam się jedno miejsce na rejs na dorsza z Władysłswowa, także jak ktoś ma ochotę to może się zabrać z nami.
Wyruszamy jednostką ZAHIR

#17 wiwaldi

wiwaldi

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 556 postów
  • MIejscowośćCharzykowy

Napisano 13 stycznia 2016 - 16:04

Witajcie, na piątek 15 stycznia Zwolniło nam się jedno miejsce na rejs na dorsza z Władysłswowa, także jak ktoś ma ochotę to może się zabrać z nami.
Wyruszamy jednostką ZAHIR 

 

Foxy@. Chętnie bym tą jednostkę przetestował, ale mogę tylko w soboty bujać kijkiem. Wstępnie mam miejsce na 16.01. w Darłowie. Połamania. :)



#18 foxy77

foxy77

    Turbot

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • MIejscowośćNowe

Napisano 13 maja 2016 - 21:08

Witajcie, na 22 maja mamy jedno, może dwa miejsca wolne na rejs z Władysłswowa, jednostka sprawdzona w boju już wielokrotnie. Jak znalazłby się chętny to zapraszam na priv.

#19 zbynio

zbynio

    Łosoś

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • MIejscowośćWłocławek

Napisano 07 listopada 2016 - 12:57

Mam 3 miejsca na Admirale 1 we Władysławowie - rejs 11.11.16.

Ja nie skorzystam ponieważ 9.11 będę w Ustce.

Jezeli ktoś chcialby tę rezerwację to proszę o

telefon 697981678.



#20 zbynio

zbynio

    Łosoś

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 postów
  • MIejscowośćWłocławek

Napisano 07 listopada 2016 - 20:32

Mam 3 miejsca na Admirale 1 we Władysławowie - rejs 11.11.16.

Ja nie skorzystam ponieważ 9.11 będę w Ustce.

Jezeli ktoś chcialby tę rezerwację to proszę o

telefon 697981678.

Sprawa już nieaktualna.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych