Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gryzonie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 13 października 2017 - 07:52

W ubiegłym tygodniu byłem na grzybach w lubuskich lasach. Akurat trafiłem na sezon po grzybowy! Grzybów było mało. Przeżyłem "Ksawerego". Który pozbawił prądu na dwa dni lubuskie( nasza cywilizacja bez prądu nie istnieje), to jeszcze w nowym samochodzie, jakieś p.....ne, kuny czy łasice, przegryzły mi przewody chłodzące silnik!!! Przy prędkości dobrze ponad 100 km/h, cała deska rozdzielcza zapaliła się na czerwono! Można na zawał odejść! Horror! Laweta,serwis,asistance. To ostatnie spisało się na medal. Brak prądu i nic nie działa. Dwa dni przepychanek, żeby odebrać samochód z serwisu! Dobra wola pana z serwisu Renaulta w Slubicach załatwiła pomyślnie sprawę. Wróciłem do domu sprawnym autem!
W związku z powyższym ma ktoś jakiś pomysł na gryzonie, żeby je odstraszyć od żarcia przewodów samochodowych. Bo ponoć jak nie daj Boże, miejscowe gryzonie poczują obcy zapach to będę miał przesrane. Znaczy samochód. Pogryzą wszystko na nowo z nerwów!!! Są jakieś preparaty odstraszające, czy coś podobnego. Kota nie mam!

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#2 rstour

rstour

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • MIejscowośćWrocław

Napisano 13 października 2017 - 21:20

znam temat, przechodziłem to. Na "pierwszy strzał" w komorze silnika zawieś zawieszki wc, ale nie te morskie, cytrynowe, leśne.. Ma walić lizolem. Etap drugi elektroniczny odstraszacz (kupiłem Kemo m180) i mam spokój.



#3 longin

longin

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 430 postów
  • MIejscowośćBędzin

Napisano 14 października 2017 - 09:55

Dzięki. Spróbuję!

Jestem Polakiem gorszego sortu, z ukrytą opcją niemiecką! :tylek: .

Oraz w animalnej części narodu!

 


#4 zdrowaczekolada

zdrowaczekolada

    megavega

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 658 postów
  • MIejscowośćToruń

Napisano 14 października 2017 - 17:55

Współczuję Andrzeju.

Zięć we Francji miał podobną przygodę w nowym Nissanie Qashqai.


"Tylko wytrwałość jest wszechmocna" - http://megavega.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych