Skocz do zawartości


Zdjęcie

MHX SU1208F


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 03 października 2017 - 19:56

Jak w temacie, wstawiam grzecznościowo bo kijek wart grzechu ;)

https://www.facebook...3&theater&ifg=1

22089534_1417866231596481_34074768536459



#2 Paprykarz

Paprykarz

    Dorsz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów
  • MIejscowośćSTARGARD

Napisano 11 października 2017 - 13:07

A jak ktoś nie ma facebooka (tak jak ja) to gdzie można szczegóły i cenę zobaczyć ?



#3 Tleilax

Tleilax

    Halibut

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 623 postów
  • MIejscowośćMazowsze

Napisano 11 października 2017 - 17:17

"Sprzedam moją Lalę na morze

 

Gwarancja dożywotnia

Obecnie jest to jedna z najlepszych wędek na naszym morzu stosowanych przez zawodników startujących w Mistrzostwach i GPX Polski. Wykonana na moje zamówienie, według własnych wytycznych, w najwyższej specyfikacji osprzętu.

Kij zbudowany z gołym uchwytem kołowrotka Fuji- chodzi o przekazywanie pracy przynęty z blanku do ręki. Długość od stopki kołowrotka do ręki jest odmierzona do najlepszej dźwigni przy rzucie, oraz tak aby ułatwić operowanie przy holu i niwelować zmęczenie ręki. Dokładnie to ok 58 cm. Goły uchwyt bez żadnej pianki i korka pozwala na trzymanie ręki częściowo na blanku- dużo lepsze czucie brań.

Przelotki – oryginał Fuji w systemie K, cel- jakość i osiąganie odległości przy rzutach. Ramki stalowe, z racji wytrzymałości. Szczyt SIC z okrągłym pierścieniem- zapobiega plątaniu linki o szczytówkę. Jedyny napis na wędce/blanku to Kosa 310. Dokładnie ma 310 cm długości. Pozostałe opisy, numer blanku itd. ukryte.

Przelotki układane na podkładzie (praca pod obciążeniem nie powoduje bezpośredniego nacisku na blank- trwałość). Zewnętrzne kolory omotek ściągane na specjalne zamówienie.

Na górze celownik (seledyn, pomarańcz, na specjalnym podkładzie) pod lakierem, zrobiony w fazie montażu wędki. Pozwala widzieć dużo więcej na szczycie.

Kij wg danych katalogu ma parametry pracy od 60 do 140 gr (wg niektórych do 160 gr). Jednak ja uważam, że najlepiej przekazuje od 60 do 130 gram. Na przynętach 70-110 gram osiągałem najdłuższe rzuty. We Władku rzucałem też wagą 150, ale blank był jak dla mnie zbyt spolegliwy. Co jest ogromnym atutem- kij prawie nie gubi ryb. Akcja opisana jako Fast (szybka) pod obciążeniem przechodzi w pełne ugięcie.

Statystyki kija:

Łowiony ok 12 dni. Zawody OM PZW 2016 miejsce 1 i 6 w sektorze, GPX Polski Władysławowo 2016 miejsce 1 w sektorze, MP Łeba 2017 miejsce 3 w sektorze, GPX Darłowa 2017 miejsce 3 w sektorze. Mistrzostwa OM PZW 2017 miejsce 1 i 1 w sektorze. Poza tym kilka dni treningowych na zgrupowaniach kadry.

Była zakupiona w sierpniu 2016, za kwotę ok 1600 zł. Teraz jest inny pomysł który szuka finansowania, więc trafia się duża okazja. Polecam - fajny kij, który robi różnicę.

Specyfikacja wędki: - blank MHX SU1208F zbrojony po grzbiecie – uchwyt Fuji DPSM , dolny element pianka EVA , przedłużka z dołu do długości 310 cm, przy uchwycie pierścienie i odsłonięty blank. 
Przelotka szczytowa Fuji SIC MNST - zaczep do przynęt, przelotki SIC Fuji KWSG , Dopasowanie średnicy do startu ze szpuli kołowrotka typu Penn Batle 4000 - 5000, Shimano Stradic 4000-6000, Daiwa Oceano 4050 itp. Wszystkie średnice szpul są zbliżone.

Wędka w pełni sprawna. Posiada na samym dole delikatne otarcia od uchwytu relingu. Nie ma to jednak żadnego wpływu na pracę czy walory użytkowe. Taki urok kutrów.

Omotka ciemny fiolet metalik z akcentem -seledyn fluo - dyskretnie, ale z klasą.

Elegancki futerał PREMIUM."  Sprzedaje Tomasz Kosiński, aktualna cena 1290PLN






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych