Skocz do zawartości


Zobacz pozostałą treśćAktualizacje statusu

Wyświetl wszystkie aktualizacje


Ostatnie tematy na forum

Ecooda Dragon

Big Game - sprzęt na grubego zwierza 07 sty 2019
Chiński multiplikator elektryczny ecooda dragon. Pytanie czy ktoś z używa?
Pełny temat ›

Kupię Slammera 560 na części

Kupię 06 sty 2019
Kupię uszkodzonego Penna Slammera 560 na części, może być bez szpuli i rotora.  Ewentualne propozycję w wątku lub na PW.   
Pełny temat ›

witam serdecznie

Przywitaj się z nami 04 sty 2019
Witam wszystkich "kolegów po kiju" Jestem nowy na forum, mam za sobą parę wypadów dorszowych. Zauważyłem że istnieje forum i mam zamiar się udzielać i czerpać z niego wiedzę.
Pełny temat ›

Echosonda Raymarine

Wyposażenie dodatkowe, elektronika itp. 04 sty 2019
Witam pływał ktoś może na dragonflay 7 na Bałtyku lub w Norwegii i może podzielić się spostrzeżeniami?
Pełny temat ›

Antarktyda czeka...

Ciekawe linki 02 sty 2019
tak z 10 lat temu i "kilka" kg mniej to bym się nie zastanawiał nawet chwili: Antarktyda
Pełny temat ›

* * * * *

Piaskowy Dorsz 2014


11 października w Karwi odbył się 5 Ogólnopolski Mityng Surfcastingowy " PIASKOWY DORSZ 2014" Organizatorem zawodów był Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego " Pomuchel - Lębork" Miejsce zawodów plaża pomiędzy Karwią a Jastrzębią Górą. W mityngu wzięło udział 42 zawodników z różnych stron Polski. Najbardziej wytrwali przyjechali specjalnie aż ze Śląska ! :) Zawody a w zasadzie spotkanie ludzi kochających surfcasting ma na celu integrację tego grona wędkarzy. Na tych zawodach nie ma sędziów i stanowisk wędkarskich ! Każdy zajmuje sobie wybrane miejsce na plaży. Tu wychodzi kunszt wędkarza i jego przysłowiowy "wędkarski nos" ;) . Obowiązuje wzajemny szacunek i zachowanie zasad Fair Play. Pogoda tego dnia dopisała . Lekki wschodni wiatr i dość spokojne morze dawały nadzieję na dobry połów. Po uroczystym otwarciu i poczęstunku w postaci kawy , tortu i pączków zawodnicy rozjechali się na plażę. Wędkarska rywalizacja rozpoczęła się o 15.30 i trwała do 23ciej. Rybą priorytetową jak mówi nazwa zawodów jest dorsz. I on w pierwszej kolejności był zaliczany w klasyfikacji . Ogółem złowiono 30dorszy i podobną ilość fląder. Niekwestionowanym zwycięzcom okazał się kol. Jerzy Duch z SKWM "Pomuchel - Lębork" :1_miejsce: który jako jedyny złowił limit 7 dorszy. Drugie miejsce kol. Wiczanowski Andrzej z Stowarzyszenia Surfcastingowego " Bałtyk". A trzeci był kol. Klamrowski Kazimierz z SKWM "Pomuchel - Lębork". Największą rybę zawodów , dorsza 46cm złowił kol. Hebel Henryk z Stowarzyszenie Surfstrand "Bliza" Puck. Zwycięzcy uhonorowani zostali okazałymi rzeźbami dorszy których sponsorem był Przewodniczący Rady Powiatu Lęborskiego! Tradycją tej imprezy jest to że wszystkie nagrody zostają rozlosowane wśród uczestników bez względu jakie miejsce zajęli. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Sponsorami zawodów byli - Przewodniczący Rady Powiatu Lęborskiego, Drukarnia Sil-Veg-Druk z Lublińca, Firma Jaxon , Sklep wędkarski "Reksio"z Lęborka. Sklep wędkarski "Świat wędkarzy" z Lęborka. Sklep wędkarski "RED" z Wejherowa. Sklep wędkarski "Belona"z Wejherowa oraz sklep wędkarski "Ochotka" z Bydgoszczy! Organizator składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i uczestnikom zawodów. :)

Galeria zdjęć dostępna na forum: http://morskapasja.p...a-plaży/?p=2734
  • kaz i halibut66.5 lubią to


0 Komentarze

Ostatnio w galerii